مدیر وب مطالب اعضای ویژه راه اندازی کسب و کار اینترنتی چگونه هاست با کیفیت را تشخیص دهیم؟

چگونه هاست با کیفیت را تشخیص دهیم؟

چگونه هاست با کیفیت را تشخیص دهیم؟
چکیده این محصول : 1 نظر 102 بازدید

چه معیارهایی برای انتخاب هاست مناسب وجود دارد؟ در این فایل صوتی در مورد معیارهای انتخاب هاست مناسب صحبت کرده ام و همچنین تجربه خودم را در این مورد بیان کرده ام. با ما همراه باشید.

یک هاست با کیفیت چیست و چه خصوصیاتی باید داشته باشد و کجای دنیا باید باشد؟ چه چیزهایی را قبل از خرید هاست باید بدانیم و مورد نظر قرار دهیم و بررسی کنیم؟ چه سوالاتی را باید از مجموعه ارائه دهنده هاستینگ بپرسیم و با توجه به جوابشان چه کارهایی را باید انجام دهیم؟ کدام شرکت ها را انتخاب کنیم و بعد از انتخاب بررسی کنیم که جایی که هستیم امن است و از نظر بک آپ گرفتن و در دسترس گوگل بودن برای تمام کشورهای دنیا و برای کاربران در ایران گزینه مناسبی است یا خیر؟ و در نهایت جایی مناسب برای طولانی مدت است یا خیر؟  

راجع به معیارهای انتخاب هاست مناسب و همچنین تجربه خودم و چک لیستی که برای انتخاب هاست مناسب دارم در این فایل صحبت کرده ام.

نظرات

حسین بهادری
۰۰
پاسخمن برای یکی از پروژه های فروشگاهیم از 7هاست هاست تهیه کرده بودم و هر 3 ماه از شرکت Let's Encrypt برامون اس اس ال گرفته بودن و تمدید میکردن؛بعد از یک مدت تعداد زیادی از کاربران سایت با ارور امنیتی مواجه شدند!پیگیری کردم و متوجه شدم که در گواهی جدید ISRG Root X1 بسیاری از دستگاه های قدیمی پشتیبانی نمی شوند! به خاطره همین از نت افراز اس اس ال پریمیوم Certum تهیه کردم و مشکل امنیتی کاربران کاملا برطرف شد.
از من بپرس فوتر

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید
whatsapp