مدیر وب مطالب اعضای ویژه تولید محتوا چگونه یک ویدیوی وایرال بسازیم؟

چگونه یک ویدیوی وایرال بسازیم؟

چگونه یک ویدیوی وایرال بسازیم؟
چکیده این محصول : 2 نظر 3,570 بازدید

ویروسی شدن ویدئوهای بازاریابی معمولاً به خودی خود صورت نمی‌پذیرد؛ بلکه مستلزم داشتن ویژگی‌های مهمی است که چنین پتانسیلی را برای ویدئو ایجاد می‌کنند. در این مطلب با مهم‌ترین ویژگی‌های ویدئوهای ویروسی آشنا خواهید شد.

همه ویدئوها و مخصوصاً ویدئوهای بازاریابی به این امید تولید می‌شوند که بازدیدکنندگان بیشتر و بیشتری را به خود جذب کنند. در واقع، همه به دنبال کسب موفقیتی شبیه به موفقیت و شهرت کلیپ‌های ویدئویی معروفی هستند که اکثریت قریب به اتفاق مردم را مجذوب و شیفته خود کرده‌اند. با این حال، به اشتراک گذاری گسترده و کسب این معروفیت یا به اصطلاح «ویروسی شدن» برای ویدئوهایی که با هدف بازاریابی تولید می‌شوند به آسانی امکان‌پذیر نیست؛ چرا که مردم از قدیم الایام دیدگاه مثبتی نسبت به ویدئوهای تبلیغاتی نداشته‌اند. در چنین شرایطی، سؤالی که به ذهن خطور می‌کند این است که «چگونه می‌توان یک ویدئو را ویروسی کرد؟»
به جز چند استثنا که به صورت اتفاقی ویروسی شده‌اند، اکثر ویدئوهای ویروسی ماحصل کار فراوان به همراه مقداری شانس و زمان بندی دقیق هستند. در واقع، ساختن ویدئوهای ویروسی شباهت زیادی با آشپزی دارد: وجود یک کتاب آشپزی یا دستورالعمل پخت و مواد لازم برای تهیه غذا کار آشپزی را ساده‌تر می‌کند؛ اما معمولاً اولین دست‌پخت‌ها زیاد خوب از آب در نمی‌آیند. در ادامه، همین‌طور که بیشتر با ابزارهای موجود و ریزه‌کاری‌ها آشنا می‌شوید، کیفیت کارتان بهتر و بهتر می‌شود تا اینکه سرانجام بر کار خود تسلط پیدا می‌کنید.
در این مطلب با ذکر ویژگی‌های ویدئوهای ویروسی، نکات و ریزه‌کاری‌هایی را شرح خواهیم داد که باعث ویروسی شدن ویدئوها می‌شوند و در نتیجه، به افزایش ضریب موفقیت بازاریابی شما کمک خواهند کرد.

چگونه یک ویدیوی وایرال بسازیم؟

نظرات

فتح اله موحد
۰۰
پاسخسلام.مطالبتون را مفید میبینم سپاس
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

از اینکه مطالب سایت برای شما مفید بوده بسیار خوشحالیم 
موفق باشید

از من بپرس فوتر

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید
whatsapp