دوره جامع جادوی سئو زمستان 2021 منتشر شد (اقساطی)

 
دوره تولید محتوای دیجیتال حرفه ای

آیا چند لینک با انکرتکست مشابه ، بر روی سئوی سایت ‏تاثیر دارد؟

آیا استفاده از یک انکرتسکت واحد برای چند لینک گوناگون روی سئوی سایت تاثیرگذار است؟

بله و اینکه دقت کنید تا حتما از یک کلمه دقیقا مشابه برای انکرتکست استفاده کرده باشید. بطور مثال اگر شما چند مقاله درباره تجارت الکترونیک داشته باشید و بخواهید برایشان انکرتکست قرار دهید، بهتر است که دقیقا از همین کلمه به عنوان انکرتکست استفاده کنید. ولی بدانید که بات های گوگل سه و چهار کلمه قبل و بعد از انکرتکست شما را نیز می‌خوانند. مثلا این جمله را ببینید: {برای خواندن مقاله تجارت الکترونیک اینجا را کلیک کنید}

حالا فرض کنید شما بیایید کلمه اینجا را لینک کنید، گوگل کلمه تجارت الکترونیک که قبل از آن آمده را نیز دیده و ارتباط معنایی آن را دقیقا درک می‌کند.

چنانچه مطلب شما برای کلمه تجارت الکترونیک نیز سئو شده باشد و شما لینک مرتبط دیگری را در متن آن بیاورید، باز هم گوگل ارتباط آن‌ّها را تشخیص می‌دهد.

اما حواستان به لینک‌سازی مطالب و گذاشتن انکرتکست‌هایتان باشد، چرا که اگر گوگل متوجه این موضوع شود، دیگر ارزشی برای آن لینک سازی قایل نمی‌شود.

این سوال یکی از کاربران است که در « از من بپرس-قسمت نهم » پرسیده شده‌است. اگر می‌خواهید دیگر سوالات و پاسخ آنها را ببینید روی لینک آن کلیک کنید.

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

مزرعه لینک چیست و چه تاثیری بر سئوی سایت شما دارد؟

مزرعه لینک چیست و چه تاثیری بر سئوی سایت شما دارد؟

آیا می‌دانید که چه عاملی باعث می‌شود که یک بک لینک باکیفیت و دیگری بی‌کیفیت به حساب بیاید؟ در این مطلب با عوامل مؤثر بر کیفیت بک لینک‌ها و یکی از روش‌های تولید لینک‌های بی‌کیفیت به نام «مزرعه لینک» آشنا خواهید شد.

نظرات

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 1

به چه موضوعی علاقه مندید؟

تبلیغات

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید
whatsapp