عضویت طلایی

ارتقا حساب کاربری به عضویت طلایی

با عضویت طلایی می توانید به فایل های آموزشی بخش طلایی دسترسی داشته باشید، برای اینکه بتوانید در مدیر وب عضو طلایی بشوید ابتدا باید در سایت ثبت‌نام کنید و سپس عضویت خود را ارتقا دهید. شما با خرید هر یک از پکیج های عضویت طلایی می توانید به آموزش‌های ارائه شده در این بخش دسترسی داشته باشید.

 

پکیج‌ عضویت طلایی چیست؟

پکیج های عضویت طلایی براساس نیاز شما طراحی شده است و می‌توانید با تهیه یکی از آنها به فایل‌های آموزشی مورد نظرتان در بخش طلایی دسترسی پیدا کنید. در حال حاضر 2 بسته 3 ماهه و 6 ماهه با تعداد دانلود‌های محدود و یک بسته یک‌ساله با تعداد دانلود نامحدود برای تبدیل حساب کاربری به طلایی قابل تهیه می‌باشد.

 

دانلود فایل‌های آموزشی طلایی چگونه انجام می‌شود؟

پس از دانلود هر فایل 1 اعتبار از حساب شما کسر می گردد و آن فایل به پنل کاربری تان اضافه خواهد شد و تا پایان زمان عضویت طلایی قابل دانلود و در دسترس خواهد بود، در صورتی که در دفعه اول موفق به دانلود فایل نشدید می توانید در زمانی دیگر مجدد اقدام به دانلود آن فایل نمائید، فقط 1 بار برای هر فایل از اعتبار شما کسر خواهد شد.

 

معرفی بخش اعضای طلایی و مطالب آموزشی ویژه اعضای طلایی:

 

برای عضویت طلایی در سایت ابتدا از اینجا ثبت نام کنید و اگر قبلا ثبت نام کرده اید از اینجا وارد سایت شوید و سپس عضویت خود را از همین صفحه طلایی کنید

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید
whatsapp