دوره جامع جادوی سئو
مدیر وب مطالب اعضای ویژه راه اندازی کسب و کار اینترنتی آیا برخی از حوزه‌های کسب و کار اینترنتی اشباع یا انحصاری شده‌اند؟

آیا برخی از حوزه‌های کسب و کار اینترنتی اشباع یا انحصاری شده‌اند؟

آیا برخی از حوزه‌های کسب و کار اینترنتی اشباع یا انحصاری شده‌اند؟
چکیده این محصول : 0 نظر 155 بازدید

در این فایل صوتی بررسی می کنیم که آیا برخی از حوزه‌های کسب و کار اینترنتی اشباع یا انحصاری شده‌اند؟ یا هنوز میشه به این حوزه‌ها با وجود غول‌های بزرگی که در این حوزه‌ها فعالیت می کنند وارد شد و به موفقیت رسید.  

یکی از مشکلاتی که در ابتدای راه اندازی کسب و کار اینترنتی با آن مواجه هستیم انتخاب حوزه فعالیت است. نگرشی وجود داره که برخی از حوزه‌ها به صورت انحصاری تحت سلطه کسب و کارهای اینترنتی بزرگ قرار گرفته و ورود به آنها دیگه ممکن نیست و حتی در برخی از این حوزه‌ها به قدری ارائه و عرضه خدمات زیاد شده که اشباع شده و نمیشه در آن حوزه وارد شد.

در این فایل صوتی بررسی می‌کنیم که چطور میشه این حوزه‌ها را تحلیل کرد و آیا واقعاً ورود به حوزه‌هایی که اشباع شده یا به صورت انحصاری هستند اشتباه است و اگر  می‌شود به این حوزه وارد شد چطور باید این کار را انجام داد تا بتوانیم با غول‌های بزرگ اینترنتی رقابت کنیم و در این رقابت موفق شویم ما باید با روش هایی که در سطح دنیا دارند این کار را انجام می‌دهند آشنا باشیم تا بدونیم چطور میشه با بزرگترین کسب و کارهای دنیا رقابت کرد و در شرایطی که یک حوزه خاصی دست گروه خاصی از کسب و کارها هست آیا واقعا میشه وارد این حوزه شد و فعالیت را ادامه داد یا بهتره بریم سراغ  حوزه‌های که در آن فعالیت کمتر است و غول‌های بزرگ هنوز ساخته نشده‌اند.

در این فایل صوتی به این سوال پاسخ می‌دهیم که بهترین حوزه، حوزه‌های هستند که در آن فعالیت و غول‌های بزرگ اینترنتی زیاد هستند و انحصاری شده یا حوزه‌های هستند که هنوز جا برای کار دارد و چطور تشخیص دهیم که در هر کدام از این حوزه ها چطور باید فعالیت‌ را شروع کنیم.

نظرات

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 1

به چه موضوعی علاقه مندید؟

تبلیغات

از من بپرس فوتر

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید
whatsapp