مدیر وب مطالب اعضای ویژه بازاریابی اینترنتی فایل صوتی | 4 راه مهم برای تقویت کمپین‌های ریمارکتینگ

فایل صوتی | 4 راه مهم برای تقویت کمپین‌های ریمارکتینگ

فایل صوتی | 4 راه مهم برای تقویت کمپین‌های ریمارکتینگ
چکیده این محصول : 0 نظر 229 بازدید

از متد بازاریابی ریمارکتینگ (Remarketing) چه می‌دانید؟ آیا با کمپین‌های آن آشنا هستید؟ در این فایل صوتی راهکارهایی برای تقویت کمپین‌های ریمارکتینگ به شما معرفی می‌کنیم.

ریمارکتینگ یا بازاریابی مجدد (Remarketing) که در خیلی از منابع آن را با نام ریتارگتینگ یا هدف‌گیری مجدد (Retargeting) معرفی کرده‌اند، یکی از متدهای کارآمد بازاریابی آنلاین برای برقراری ارتباط مؤثر و دوباره با افرادی خاص است که پیش‌تر به نوعی با کسب‌وکار شما در ارتباط بوده یا جزو مشتریان شما بوده‌اند. اهمیت این نوع بازاریابی به قدری بالاست که در منابع معتبر و معروف، به مقدار بسیار زیادی از آن یاد شده است.

با یک تعریف ساده می‌توان اینطور گفت ریمارکتینگ تکنیکی است که صرفاً برای ترغیب کردن مجدد کسانی که قبلاً مشتری یا مخاطب کسب‌وکار شما بوده‌اند به کار می‌رود. هدف اصلی این بازاریابی انتقال حس آرامش و اطمینان به مخاطبینی است که اولین بخش از اعتمادسازی شما برای آن‌ها به اثبات رسیده است. این قبیل از مشتریان، از جایی که اولین خرید یا ارتباط تجاری خود را با شما به ثبت رسانده‌اند، پس یک قدم از کاربران و بازدیدکنندگان عادی برای شما مهم‌تر خواهند بود.

برای مشاهده نسخه متنی مقاله  4 راه مهم برای تقویت کمپین‌های ریمارکتینگ اینجا کلیک کنید. 

نظرات

از من بپرس فوتر

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید
whatsapp