دوره سرچ کنسول گوگل
مدیر وب دوره های آنلاین دوره های آنلاین دوره آنلاین 100 روزه 100 نکته بازاریابی اینترنتی

دوره آنلاین 100 روزه 100 نکته بازاریابی اینترنتی

دوره آنلاین 100 روزه  100 نکته بازاریابی اینترنتی
چکیده این دوره : 45 نظر 21,128 بازدید

دوره 100 نکته طلایی بازاریابی اینترنتی یک دوره آنلاین صوتی می باشد که در آن به نکات بسیار کلیدی در بازاریابی اینترنتی اشاره شده است و هر فایل به مدت چند دقیقه به توضیح یک نکته و مزیت های انجام آن می پردازد.

نکته : با خرید این دوره

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.

2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.

3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

499,000 تومان

تعداد جلسات: 100 جلسه

نوع فایل ها: صوتی فرمت MP3

زمان: 300 دقیقه

خرید این دوره

این دوره هر 10 روز یکبار برای شما 10 نکته مهم بازاریابی اینترنتی ارسال می کند

و شما 100 روز و هر روز یک نکته جدید آموزش خواهید دید که کسب و کار آنلاین شما را متحول می کند

 

چرا دوره آنلاین 100 نکته طلایی بازاریابی اینترنتی ساخته شد؟

در بازاریابی اینترنتی نکات بسیاری وجود دارد که با رعایت آنها می توانید نتایج نهایی را کاملا تغییر دهید، مساله ای که مطرح است این نکات شاید برای افرادی که در ابتدای مسیر کسب و کار اینترتی و فعالیت در وب هستند کمی عجیب بنظر برسند!

 

با توجه به تحقیقاتی که توسط تیم مدیر وب انجام شده و تجربیاتی که از جلسات خصوصی مشاوره حاصل گردید می توانیم با اطمینان اعلام کنیم که اکثر افرادی که در حال شروع کار خود در وب هستند به دنبال راهی میانبر و فوری برای رسیدن به نتایج عالی هستند و می خواهند خیلی سریع با انجام چند کار خارق العاده که هنوز خیلی ها از آن مطلع نیستند نتایج عالی را در زمان کم بدست آورند.

متاسفانه این موضوع به قدری ذهن افراد را درگیر می کند که ممکن است ماهها و حتی سالها در این حالت باقی بمانند و اقدام به شروع و بهبود پیوسته کسب و کار خود نکنند!

 

هیچ وب سایتی یک شبه موفق نشده است و هرگز نمی توان در زمان خیلی کوتاه به نتایجی که سالها توسط دیگران برای آنها زمان صرف شده است دست یافت، بازاریابی اینترنتی یعنی بهبود پیوسته وب سایت و بهتر کردن تجربه مشتری در وب سایت تان و ایجاد ترافیک هدفمند به همان وب سایت و تبدیل آن ترافیک به مشتری و در نهایت ارائه خدمات عالی و پیوسته به مشتریان.

 

هیچ تعریف دیگری را نمی توان به بازاریابی اینترنتی نسبت داد، پس اگر شما هم به دنبال انجام بازاریابی اینترنتی هستید و می خواهید وب سایت خود را توسعه دهید و آن را به افراد بیشتری معرفی کنید باید این موضوع را بدانید که با انجام دقیق نکات کلیدی و بهبود پیوسته وب سایت خود و ایجاد ترافیک صحیح و تبدیل بازدید کننده به مشتری می توانید نتایج فوق العاده ای را کسب نمایید.

 

 

آموزش بازاریابی اینترنتی

 

معرفی دوره آنلاین 100 نکته طلایی بازاریابی اینترنتی:

با توجه به توضیحاتی که در بالا مطرح شد نیاز است تا شما همه نکات را به طور دقیق بدانید و بتوانید به تک تک آنها عمل کنید، دوره بازاریابی اینترنتی نیز به همین دلیل ساخته شده است و به آموزش 100 نکته مهم در بازاریابی اینترنتی می پردازد.

 

برای آشنایی بیشتر با این دوره می توانید ویدویوی معرفی دوره را مشاهده نمایید:

می توانید این ویدیو را از اینجا نیز دانلود نمایید

 

من مهران منصوری فر بیش از 8 سال است که به فروش آنلاین در وب مشغول هستم و در طی این سالها صدها مورد بازاریابی اینترنتی را تست و تجربه کرده ام، اکنون دقیقا می دانم کدام نکات کلیدی هستند که می توانند یک کسب و کار آنلاین را به کل متحول کنند و همه این نکات را در قالب یک دوره آنلاین در کنار هم جمع آوری کرده ام.

 

این 100 نکته در قالب فایل های جداگانه آماده شده است تا هر زمان که نیاز به مرور مجدد یک نکته داشتید بتوانید به راحتی به آن نکته دسترسی داشته باشید.

هر فایل حدودا 2 تا 5 دقیقه می باشد و در همان زمان یک نکته بازاریابی اینترنتی توضیح داده می شود و اگر نیاز باشد برای آن مثالی مطرح می شود و همچنین به مزایای استفاده از آن نکته نیز پرداخته خواهد شد.

 

افرادی که به دنبال آموزش و یادگیری هستند این موضوع را خوب می دانند که آموزش هزینه نیست و یک سرمایه گذاری 100٪ موفق است.

 

مهران منصوری فر: من خودم همیشه میلیون ها تومان صرف آموزش کرده ام و همچنان این کار را انجام می دهم، اگر در یک دوره آموزشی 5 میلیون تومانی فقط یک نکته وجود داشته باشد که بتواند به من کمک کند با همان یک نکته می توان از میلیون ها تومان ضرر اشتباهاتی که می خواستم برای ندانستن آن یک نکته انجام دهم جلوگیری کرده ام.

 

در یک سال گذشته توانستیم با رعایت همین نکات تغییرات بسیار بزرگی را در کسب و کار خودمان ایجاد کنیم:

  • رتبه وب سایت مدیر وب در یک سال گذشته به 400 ایران و  با استناد به الکسا رسیده است. (قطعا از تبلیغات زرد، پاپ آپ و خرید آی پی استفاده نکرده ایم)
  • بیش از پنجاه هزار نفر در مدیر وب عضو شدند و یکی از با کیفیت ترین خبرنامه های ایرانی را داریم.
  • از میان این افراد هزاران نفر عضو طلایی مدیر وب هستند و از بخش طلایی استفاده کرده اند.
  • تعداد سفارشات ثبت شده در مدیر وب 4 رقمی شده است!
  • ویدیوهای مدیر وب به محض انتشار هزاران بازدید کننده در سایت و شبکه های اجتماعی دارد.
  • بیش از 6000 دقیقه محتوای ویدویی در وب منتشر کرده ایم.
  • بیش از 100 پروژه با همکاری برند آرمانیک که خدمت دیگری از ما بوده است را پیاده سازی و مشاوره داده ایم.
  • در پروژه های تخصصی که زیر نظر مدیر وب و آرمانیک اجرا شده است چندین پروژه بسیار موفق را ارایه داده ایم.

 

چند نکته را همین الان بشنوید:

نکته شماره 1:

نکته شماره 4:

نکته شماره 29:

نکته شماره 33:

نکته شماره 37:

نکته شماره 38:

 

اگر من 5 سال پیش این 100 نکته را می دانستم و رعایت می کردم قطعا الان در جایگاه بهتری بودم. من برای فهمیدن صدها نکته مهم و تجربه پیاده سازی این نکات زمان و هزینه بسیاری صرف کرده ام.
اکنون بیش از 5 ماه جمع آوری این نکات و کنار هم قرار دادن آنها به صورت یک دوره آنلاین زمان برده است.
امیدوارم هرکس در این عرصه فعالیت می کند این نکات را بداند تا زمان و هزینه ای که من برای آنها متحمل شده ام را از دست ندهد.
مهران منصوری فر

نکته : با خرید این دوره

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.

2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.

3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

499,000 تومان

تعداد جلسات: 100 جلسه

نوع فایل ها: صوتی فرمت MP3

زمان: 300 دقیقه

خرید این دوره

توجه : بعد از خرید این دوره، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "دوره ها" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از محصولات زیر نیز استقبال کرده اند

کتاب دیکشنری کسب و کار اینترنتی + لایسنس اپلیکیشن دیکشنری

کتاب دیکشنری کسب و کار اینترنتی + لایسنس اپلیکیشن دیکشنری

اولین کتاب مدیروب منتشر شد! اسم کتاب هست دیکشنری کسب وکار اینترنتی که در سایز کوچک و جیبی با تعداد محدود به چاپ رسیده است. این کتاب اولین لغت نامه تخصصی کسب و کار های آنلاین در ایران می باشد.

دوره تولید محتوای دیجیتال حرفه ای (آپدیت‌ آبان 99)

دوره تولید محتوای دیجیتال حرفه ای (آپدیت‌ آبان 99)

تولید محتوای دیجیتال نیاز امروزی هر کسب و کاری محسوب می شود و برای ایجاد محتوای دیجیتال حرفه ای نیاز به تخصص و ابزار می باشد، در این دوره  همه ی آن تخصصی که برای تولید محتوای دیجیتال نیاز دارید به طور کامل آموزش داده شده است.

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

5 سوپر مارکت اینترنتی برتر تهران در سال 99

5 سوپر مارکت اینترنتی برتر تهران در سال 99

بالاخره سوپر مارکت های اینترنتی هم به ایران آمدند و با خرید از آنها بخش عمده ای از رفت و آمد شهری و هزینه ها بهبود پیدا خواهد کرد. در این مقاله بهترین سوپر مارکت های اینترنتی ایران را معرفی خواهیم کرد.

30 خصوصیتی که برای موفقیت در هر تجارت آنلاینی باید داشته باشید

30 خصوصیتی که برای موفقیت در هر تجارت آنلاینی باید داشته باشید

عادات و خصوصیت هایی وجود دارند که شما با توجه کافی به آن ها می توانید قدم های بزرگی به سمت موفقیت در یک کسب‌و‌کار اینترنتی بردارید. در این مقاله 30 نکته اساسی در سه بخش اصلی عادت ها ، خصوصیت ها و رمز و رازهایی که برای موفقیت در یک تجارت آنلاین لازم دارید، را با همدیگر مرور خواهیم کرد.

چطور اعتماد از دست رفته مشتریان را به دست بیاوریم؟

چطور اعتماد از دست رفته مشتریان را به دست بیاوریم؟

با از دست دادن اعتماد مشتریان به راحتی کسب و کار شما از بین می رود، در این مقاله به ارائه نکاتی ارزشمند جهت ارتباط پایدار با مشتریان و جلب اعتماد از دست رفته آنها خواهیم پرداخت.

20 راه برای توسعه ایمیل مارکتینگ های موفق

20 راه برای توسعه ایمیل مارکتینگ های موفق

بازاریابی با ایمیل تبلیغات مؤثری می‌باشد که هدف اصلی آن ایجاد روابط بلندمدت با مشتریان است. با یک هدف مشخص، بازاریابی با ایمیل می‌تواند به‌طور مؤثر تجارت شما را پشتیبانی کرده و آن را با مقدار کمی بودجه راه اندازی کند.
   

بازاریابی محتوا چیست؛ راهنمای کامل استفاده از آن در کسب‌وکارها

بازاریابی محتوا چیست؛ راهنمای کامل استفاده از آن در کسب‌وکارها

بازاریابی محتوا چیست؟ چطور می‌توانیم با تولید محتوا تجارت اینترنتی خود را دگرگون کنیم؟ در این مقاله جامع به صورت مفصل به این مسئله پرداخته‌ایم. با ما باشید تا در‌این‌باره بیشتر بدانید.

بوم مدل کسب و کار چیست و چطور باید آن را طراحی کنیم؟

بوم مدل کسب و کار چیست و چطور باید آن را طراحی کنیم؟

کسب و کارها در راه رسیدن به موفقیت از عوامل بسیاری تاثیر می پذیرند. در مقاله بوم مدل کسب و کار چیست به شما نشان خواهیم داد که چطور باید همه عوامل دخیل در موفقیت کسب و کارتان را مدیریت کنید.

نظرات

ابوذر عمادآبادی
۰۰
پاسخسلام و درود خدمت مجموعه مدیر وب
بنده عمادآبای هستم محصول 100 نکته طلایی بازایابی اینترنتی را خرید کردم منتها بنده فقط 10 نکته اول را توانستم دریافت کنم مابقی روز ها را از کدام مسیر باید دانلود کنم .لطفا راهنمایی کنید . با تشکر از شما
مدیر وب
۰۰

سلام وقت بخیر 

این دوره در 10 جلسه تعریف شده که از تاریخ خرید هر 10 روز 10 فایل ارسال و به پروفایل شما اضافه می شود 

شادی راد
۰۰
پاسخبا سلام
ممنون بابت سایت خوبتون
من این محصول رو خریداری کردم ولی فایل جلسه سوم یعنی از 21 تا 30 برای من ارسال نشده
لطفا برای من ایمیل بفرمایید
با تشکر
مدیر وب
۰۱

سلام

با سپاس از خرید شما

کلیه لینک های دوره در روز مشخص شده در صفحه دوره قسمت پایین نیز قابل دانلود هستند
 

ناشناس
۰۰
ممنون از پاسختون
ولی من متوجه نشدم که از کدوم قسمت باید دانلود کنم
ممکنه به ایمیلم ارسال بفرمایید؟
با تشکر
میلاد میلاد
۰۱
پاسخسلام گفتین که چند نکته رو واسه نمونه گذاشتین ولی چیزی نیست!
و اینکه قیمت بالاست من کی میتونم با تخفیف این محصولتون رو داشته باشم
ممنون که جواب میدین
مدیر وب
۰۱

سلام

لطفا در محتوای محصول دقت بفرمایید

کمی بالاتر می تونید چند نکته رو به صورت آنلاین گوش کنید

در بازه های زمانی مختلف نیز تخفیف های ارایه خواهد شد

جهت اطلاع از این تخفیف ها در کانال تلگرام و خبرنامه سایت عضو شوید

بیتا محمدی
۰۰
پاسخسلام
ای کاش تو سایتتون امکانی فراهم بشه تا تعداد خریدهای هربسته رو نشون بده مثل تعداد دانلود های هر اپلیکیشن در کافه بازار،البته میدونم روش درامدزایی شما با کافه بازار فرق داره اما هرچقدر با مشتریان شفاف تر باشید بازخوردهای دقیق تری رو میگیرید.نشون دادن تعداد فروش ها به کاربران این نکته رو میگه که چقدر یک بسته محبوب بوده ،اینا رو به این دلیل گفتم چون می دونم شما از کیفیت بسته های اموزشی تون مطمئن هستین و این کار براتون نه تنها ریسک نداره بلکه به کاربرای دیگه هم امار دقیقی میده تا تشویق بشن برای خرید یک بسته اموزشی...
مدیر وب
۰۰
سلام وقت بخیر
هر سایتی برای خودش سیاست های رو در نظر می گیره و بر مبنای اون سیاست ها کارش رو پیش می گیرد در حال حاضر طبق سیاست های سایت ما اطلاعاتی رو نمایش می دهیم و اطلاعاتی رو هم نمایش نمی دهیم به هر حال از پیشنهاد شما متشکریم و حتما آن را منتقل خواهیم کرد
بهرام آزادی
۰۰
پاسخسلام
امکانش هست ایمیل شما رو داشته باشم؟
مدیروب
۰۱

در قسمت تماس با ما می توانید ایمیل ما را مشاهده نمایید 

مدیر وب
۰۰

سلام

لطفا با ایمیل info@modireweb.com در ارتباط باشید

وحید
۰۱
پاسخما هم با مدیر وب به درآمد رسیده و پیشرفت کرده ایم و الان در صفحات اول گوگل هستیم
www.ir-mpd.ir
www.irtvto.ir
مدیر وب
۰۰
بسیار خوشحالیم که تونستید با دوره های مدیروب به نتیجه خوب و دلخواه تون برسید
وحید
۰۰
پاسخ سلام
من تمامی نکات که تو این فایل هست رو میدونم و همه ی این نکات رو از نزدیک لمس کردم.
اما این فایل فقط جنبه سود داره یعنی شما چند تا نکته که میدونم خیلی کلیدی و مهم هستن پیدا کردید و دارید می فروشید اما عمل کردن و اعمال تغییرات در روند سایت خیلی مهم تره یعنی باید همراه هم باشه من خودم یک پروژه موفق دارم که تو ایران خدمات خاص میده و نمیتونم اینجا معرفی کنم.
خیلی دوست دارم با شما از نردیک صحبت کنم اگر امکان دارد با من در ارتباط باشید
تشکر
مدیر وب
۰۰

سلام دوست عزیز

می توانید از طریق ایمیل با ما در ارتباط باشید
 

موحدی
۰۰
پاسخآیا در فایل های این مجموعه ، در هنگام صحبت شما ، موزیک هم پخش می شود ؟
مانند فایلهای صوتی که در این صفحه گذاشته اید ؟
مدیر وب
۰۰

سلام

بله دوست عزیز

اما به زودی نسخه بدون موزیک هم اضافه خواهد شد

 

ناشناس
۰۱
پاسخمن حدود چهار ماهی میشه دنبال کسب و کار اینترنتی هستم ولی هنوز موفق به انجام آن نشدم
هزینه هایی زیادی کردم ولی موفق نشدم
دنبال ایده ی خوبی هستم
در یکی از فایل های تصویری گفتید ایده های زیادی هست که با سرچ در سایتهای خارجی میتوانیم دنبال آن بگردیم ولی من به دلیل نداشتن تسلط بر زبان خارجه نمیتوانم ایده ای را پیدا کنم
ممنون میشم بنده را راهنمایی کنید و چند ایده را به من بگویید...
یا علی
مدیر وب
۰۰
سلام وقت بخیر
شما باید اخبار استارت آپ های موفق دنیا رو دنبال کنید و می تونید با سرچ کردن کلماتی درباره استارت آپ های موفق دنیا استارت آپ های جدیدی که در دنیا راه افتادند و موفق شدند ایده بگیرید یه سایت خوبی هم که می تونید دنبال کنید و مطالعه کنید سایت inc.com هست که می تونه به شما کمک کند
محسن
۰۶
پاسخقیمت محصول اصلا معقول نیست!!!!مگه چی داره که500هزارتومنه؟!!!حتی 299000تومن هم مناسب نیست!!لطفا یه نگاهی به سایتهای همکاراتون بندازین!
مدیر وب سایت
۵۰

سلام

دوست عزیز می تونید تهیه کنید تا متوجه دلیل قیمت محصول بشید.

100 نکته که 8 سال تجربه اونها زمان برده است این مبلغ برای اون بسیار ناچیز محسوب می شود.

اگر واقعا عمل گرا باشید با اجرای هر یک از این نکات می تونید اندازه کل قیمت دوره درآمد کسب کنید.

کیفیت و قیمت های مدیر وب همیشه متفاوت بوده و مخاطب خاص خود را داشته است.

بهای آموزش هیچ وقت قابل ارزشگذاری نبوده است و تا زمانی که محصولی را مشاهده نکرده اید نمی توانید ارزش واقعی آن را درک کنید.

رضا
۰۳
پاسخسلام و عرض ادب
به نظرم اصلاً جالب نیست این تخفیف که به عنوان روز مادر زدید ، روز مادر چه ربطی به پکیج آموزشی داره آخه ؟ تخفیفات بی دلیل و جهت فروش رو شاید بالا ببره اما برند شما رو خدشه دار خواهد کرد . با تشکر
مدیر وب سایت
۱۰

سلام

همانطور که در ایمیلی ارسالی نیز مطرح گردید بسیاری از دوستان به دلیل اختلال در عضویت در سایت و همچنین زمان نزدیک به سال تحویل امکان خرید محصول را نداشتند و به همین علت این تخفیف ارایه شد تا دوستان دیگر نیز بتوانند خرید کنند.

موفق باشید

همایون منصوری
۳۰
پاسخسلام و خداقوت خدمت جناب منصوری فر
یه نکته ای که میخاستم در این جا دربارش صحبت کنم اینه که چند سالی هست که فروشگاه و فروش اینترنتی دارم و مدت زیادی هم نیست که با سایت مدیر وب آشنا شده ام
برای افزایش فروش اینترنتی خیلی زیاد در وب گشتم و سعی کردم آموزشها و نکات کاربردی در این زمینه را مطالعه کرده و به کار ببرم تا اینکه با این محصول (100 نکته طلایی بازاریابی اینترنتی) آشنا شدم
در ابتدا برای خرید آن کمی متردد بودم و شک داشتم که آیا به درد بخور خواهد بود یا خیر ولی با اینحال دل به دریا زدم و در همان روز اول تبلیغ فروش این مجموعه آن را خریداری کردم و هر روز هم نکات آن را دانلود کرده و با دقت گوش میکردم و نکات گفته شده را با دانسته هایم در این مورد و آنچه که در فروشگاه اینترنتی خود اعمال کرده ام می سنجیدم
به حق باید بگویم که در مورد فروشگاه حدود 70 درصد نکات گفته شده انجام نشده بود یعنی در حقیقت از آنها مطلع نبودم و این مجموعه (100 نکته طلایی بازاریابی اینترنتی)در بردارنده 100 نکته طلایی بازاریابی برای هر فروشگاه و هر فروشنده علاقمند به افزایش مشتری و فروش می باشد.
100 نکته طلایی بازاریابی اینترنتی درباره نکاتی صحبت می کند که انجام آنها در هر وب سایت و فروشگاهی حتما نتایج بسیار خوبی را در بر خواهد داشت
البته لازم به ذکر این نکته هم میباشد که به نظر من برخی از نکات گفته شده بسیار کلی هستند و شاید درک آنها برای هر فروشنده مبتدی و تازه کار و انجام آن نکات در وب سایت شان کاری سخت باشد ( به هر حال همه ی افراد نمیتوانند برای اعمال این 100 نکته ، سرمایه گذاری کرده و برنامه نویس استخدام کنند) تا آنها در وب سایت شان اعمال شود و بسیار عالی خواهد بود که جناب منصوری فر در آینده طی یک سری فایلهای صوتی آموزشی ، این نکات را بیشتر و موشکافانه تر توضیح بدهند
در پایان از زحمات شما عزیزان که این مجموعه را تهیه و آماده کرده اید سپاسگزارم
موفق و پیروز باشیدپاسخ
مدیر وب
۰۰
سلام وقت بخیر
از شما بخاطر بازخورد خوبی که از این دوره گرفتید و در اختیار ما گذاشتید سپاسگزاریم و بسیار خوشحالیم که این دوره تونسته به شما در توسعه کسب و کارتون کمک کنه
موفق و پیروز باشید
taha
۰۰
پاسختا کی فرصت داره من یکشنبه میخرم
مدیر وب
۰۰
دوره چون به صورت غیرحضوری و آنلاین هست شما در هر زمانی که دروه رو تهیه کنید فایل ها در حساب کاربری تون اضافه می شه
رضا یاوری
۰۰
پاسخبا سلام
شما مطالبی که ارایه نموده اید خوب است ولی فقط گفته اید نحوه کار با انها را که نگفته اید مثلا وب مستر تولز
با نشکر اگر این مطالب را بیان نموده اید اعلام فرمایید.
مدیر وب سایت
۰۰

سلام جناب یاوری عزیز

در نکات پایانی بیشتر به نحوه کار دقیق تر اشاره شده است.

علی
۰۱
پاسخحیف که در حین آموزش صدای موزیک هم میاد. بهتر بود زیرصدا باشد. اگرهدفتان این بوده که ضمیرناخودآگاه راحتر یادبگیره و یا دوام داشته باشه.
مدیر وب سایت
۰۱

با سلام

چند نفر دیگر از دوستان نیز درخواست نسخه های بدون موسیقی را داشته اند.

نسخه های بدون موسیقی در حال آماده سازی هستند و به زودی به دوره اضافه خواهند شد و شما نیز می توانید از این نسخه استفاده نمایید.

موفق باشید

ناشناس
۰۰
سلام وقتتون بخیر
بنده نسخه ای که همراه موسیقی باشه رو بسیااااار مناسبتر می دونم
لطفا دوره همرا با موسیقی رو حذف نکنین
و برای عزیزانی که دروه بدون موسیقی رو می خوان بسته جداگانه بذارین
لطفا
با سپاس فراوان
علیرضا شیرزادی
۰۰
پاسخخیلی عالیه ولی حیف که الان نمیتونم تهیه کنم
مدیر وب
۰۰
سلام وقت بخیر
می تونید از زمان های تخفیف در شبکه های اجتماعی ما مطلع شوید
kave borhani
۰۱
پاسخسلام و خسته نباشید. من میخوام این محصول رو خریداری کنم فقط یه خواهشی داشتم اینکه اگه امکانش هست 2-3 قسمت از این محصول رو بزارید تا بدونیم دقیقا چی میخوایم بخریم. یک دنیا ممنون از سایت و محصولات خوبتان
مدیر وب سایت
۰۲

با سلام

درخواست شما انجام شد

اکنون می توانید 6 قسمت از 100 قسمت را در همین صفحه رایگان گوشی کنید

موفق باشید

امیر
۰۰
پاسخبا سلام و احترام
آیا این دوره 100 نکنه برای افرادی مانند من که ابتدای راه هستند و هنوز هیچ قدمی برای شروع کار خود بر نداشته اند ولی ایده که در ذهن دارند را پرورانده اند هم کاربردی است ؟
با سپاس
مدیر وب سایت
۴۱

سلام

در این 100 نکته تقریبا بخش بسیاری از مسیر شما مشخص شده می توانید با دید باز تری نسبت به شروع کارتون اقدام کنید.

نکات تحلیل رقبا

پیدا کردن جایگاه ورود مناسب

بررسی شرایط بازار

تحلیل سایت های دیگر

بررسی امکانات دیگر رقبا

در این 100 نکته از موارد فوق زیاد مطرح شده است که برای ابتدای کار نیز مناسب می باشد.

بهزاد ناصری
۰۰
پاسخبا سلام و احترام
ایا این دوره برای افراد اماتور هم مناسب است یا خیر؟
و اینکه اینجانب در اینده نزدیک قصد عقد قرار داد در زمینه بازاریابی اینترنتی با شرکت شما را دارم ایا توصیه میفرمایید که محصول مورد نظر را تهیه نمایم؟
با تشکر
مدیر وب سایت
۰۰

سلام

بله این موارد رو باید در ابتدای کار انجام بدید. قطعا این دوره برای شما قبل از عقد قرارداد ضروری خواهد بود.

همایون ارجمند
۰۱
پاسخبا سلام و خسته نباشید، در صورت امکان کد تخفیف 40 درصدی نوروزی رو روی فروش ویژه این محصول قرار دهید، با تشکر
مدیر وب
۰۰
سلام وقت بخیر
می تونید برای اطلاع از زمان های تخفیف شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید
میثم احمدی
۰۷
پاسخممنون از زحمات 5 ماهتون ولی قیمت اصلی بعد نوروزتون خیلی بالاست جناب منصوری فر عزیز!
مدیر وب سایت
۶۰

سلام

برای دریافت 100 نکته قیمت بسیار ناچیز است و اگر واقعا همه رو اجرا کنید نتیجه درآمدهای بسیار بالاتر از قیمت این محصول را برای شما حاصل خواهد کرد.


 

499,000 تومان

تعداد جلسات: 100 جلسه

نوع فایل ها: صوتی فرمت MP3

زمان: 300 دقیقه

خرید این دوره

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 14

به چه موضوعی علاقه مندید؟

محصولات پیشنهادی مرتبط

دوره تولید محتوای دیجیتال حرفه ای (آپدیت‌ آبان 99)

دوره تولید محتوای دیجیتال حرفه ای (آپدیت‌ آبان 99)

تولید محتوای دیجیتال نیاز امروزی هر کسب و کاری محسوب می شود و برای ایجاد محتوای دیجیتال حرفه ای نیاز به تخصص و ابزار می باشد، در این دوره  همه ی آن تخصصی که برای تولید محتوای دیجیتال نیاز دارید به طور کامل آموزش داده شده است.

تبلیغات

از من بپرس فوتر

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید
whatsapp