آرشیوی از خلاصه بهترین کتاب‌های دنیا را داشته باشید که هر هفته یک خلاصه کتاب جدید به آن اضافه می‌شود!

با اشتراک در بخش عضویت الماسی تمام خلاصه کتاب‌های این بخش را دانلود کنید و هر هفته یک خلاصه کتاب جدید را به‌صورت PDF و MP3 دانلود کنید.

عضویت الماسی چیست؟

 یک بخش ویژه در سایت مدیر سبز است که با عضویت در این بخش یک سال به خلاصه جدیدترین و بهترین کتاب‌های کسب‌وکار دنیا دسترسی دارید و می‌توانید آن‌ها را به صورت فایل PDF و صوت MP3 دانلود کنید.
اگر اکنون عضو این بخش شوید، می‌توانید در یکسال به 220 خلاصه کتاب و صوت آن دسترسی داشته باشید.
متن هر کتاب حدود ۸ صفحه و خلاصه صوتی آن حدود ۲۰ تا ۲۵ دقیقه است یعنی با این عضویت بیش از 8۰ ساعت محتوای صوتی ارزشمند و بیش از ۱8۰۰ صفحه متن در حوزه کسب‌وکار و بهبود فردی خواهید داشت.
 این خلاصه کتاب‌ها از بین ده‌ها کتاب برتر دنیا دستچین شده است.

چرا باید عضو الماسی شوم؟

با عضویت الماسی و دسترسی به خلاصه بهترین کتاب‌های دنیا به‌صورت صوتی و متنی، در کوتاه‌ترین زمان می‌توانید اطلاعات زیادی کسب کنید و از این اطلاعات در جلسات، تدریس، انگیزش تیم، بهبود فردی و رشد کسب‌و‌کارتان استفاده کنید.

برای سخنرانی آماده شوید!

با کمک خلاصه کتاب‌ها می‌توانید در کمترین زمان برای سخنرانی‌های باکیفیت آماده شوید. نکاتی از معروف‌ترین کتاب‌های دنیا به سخنرانی خود اضافه کنید تا ارزش محتوای شما خیلی بیشتر شود.

در جلسات بدرخشید!

با کمک خلاصه کتاب‌ها هر روز مطالب جدید یاد بگیرید تا در جلسات مطرح کنید. خلاصه کتاب‌ها بهترین ایده‌ها را در اختیارتان قرار می‌دهند. همه از دانش و اطلاعات به‌روز شما متحیر خواهند شد.

به رشد کسب‌وکارتان سرعت ببخشید!

کافی است با خواندن یا شنیدن یک خلاصه کتاب از بخش اعضای الماسی سایت مدیر سبز، یک ایده خوب به ذهنتان برسد. یک ایده خوب می‌تواند درآمد شما را خیلی بیشتر کند.

بهبود فردی را آغاز کنید!

خلاصه کتاب‌های بهبود فردی را بخوانید و به آن‌ها عمل کنید تا مدیریت زمان بهتری داشته باشید، تعلل را کنار بگذارید، تسلط بر خود را افزایش بدهید و بهره‌وری فردی خودتان را بیشتر کنید.

یک نمونه رایگان از خلاصه کتاب‌های الماسی
بازاریابی اجازه‌ای
خلاصه کتاب بازاریابی اجازه‌ای

 تصور کنید اگر با همه مشتریان روابط شخصی داشتید و همه با اشتیاق تبلیغات شما را دریافت می‌کردند بازاریابی‌تان چقدر موثرتر می‌شد. ‌شاید دلیل اشتیاق آن‌ها این بود که دنبال اطلاعات هستند یا برای دریافت جایزه وسوسه شده‌‌اند.

مزایای عضویت الماسی مدیر سبز
دست‌چین شده از بهترین‌ها

تک‌تک کتاب‌هایی که برای ترجمه و تولید خلاصه کتاب‌ها انتخاب می‌شود، از لحاظ محتوا و اعتبار بررسی شده است تا برای خواننده مفید و کاربردی باشد.

ترجمه دقیق و تخصصی

خلاصه کتاب‌ها توسط تیم متخصص ما ترجمه می‌شود که دقیقا در زمینه مدیریت، بازاریابی و بهبود فردی فعالیت می‌کنیم. مطالب دقیق منتقل شده است.

سازگار با تمام دستگاه‌ها

فایل‌های صوتی به‌صورت MP3 استاندارد هستند و متن‌ها با فرمت PDF. با هر نوع کامپیوتر، موبایل، تبلت و پخش‌کننده خانگی قادر به استفاده از فایل‌ها هستید.

ضمانت به‌روز رسانی هفتگی

 ما ضمانت می‌کنیم که هر هفته (معمولا دوشنبه‌ها) خلاصه یک کتاب جدید به‌صورت صوتی و متنی به بخش اعضای الماسی اضافه می‌شود. اگر یک هفته مطلب جدید اضافه نشد، مبلغ عضویت شما را به‌صورت کامل برمی‌گردانیم.
پس بدون هیچ نگرانی، همین الان عضو الماسی شوید!

اگر اکنون در بخش اعضای الماسی ثبت‌نام کنید، علاوه بر 52 خلاصه کتابی که در طی یک‌سال آینده و هر هفته دریافت خواهید کرد، همین الان می‌توانید به 173 خلاصه کتابی که تا به الان قرارداده شده است هم دسترسی داشته باشید.

پاسخ سوالات متدول درباره عضویت الماسی
آیا می‌توانم فایل‌ها را در موبایل یا اتومبیل خود استفاده کنم؟

بله حتما. یکی از بهترین عادت‌ها برای یادگیری بیشتر، استفاده از زمان رفت و آمد برای شنیدن به آموزش‌های صوتی است. فایل‌های خلاصه کتاب‌ها با فرمت PDF و صوت آن‌ها با فرمت MP3 هستند. این فایل‌ها قابل استفاده در تلفن همراه سیستم‌های صوتی اتومبیل و همچنین تمام پخش‌کننده‌ها دیگر هستند.

آیا فایل‌های خلاصه کتاب‌ها برایم ایمیل خواهد شد؟

خیر. شما خودتان هرگاه خواستید فایل‌های خلاصه کتاب‌ها را دانلود کنید، از منوی بالای صفحه «عضویت الماسی» را کلیک کنید و پس از لاگین می‌توانید هر کدام را که خواستید دانلود کنید.

آیا می‌توانم این فایل‌ها را در جای دیگری منتشر کنم؟

خیر. این فایل‌ها فقط برای استفاده شخصی شما است. هرگونه انتشار و به اشتراک‌گذاری آن‌ها طبق قوانین حق‌تالیف جرم محسوب می‌شود.

تا چه زمانی به دانلود فایل‌ها دسترسی دارم؟

مهلت استفاده و دانلود فایل‌ها فقط در طی یکسال اشتراک است و پس از آن (در صورت تمدید نکردن) دسترسی به صورت کامل قطع می‌شود.

با عضویت در بخش الماسی به همه محصولات و کتاب‌های سایت دسترسی دارم؟

خیر! عضویت الماسی خود یک بخش خاص و مجزا است که شامل تعداد زیادی خلاصه‌ کتاب و صوت است و این عضویت هیچ ارتباطی با سایر محصولات سایت ندارد.