اپلیکیشن اندروید مدیر وب آماده شد همین الان می توانید آنرا دانلود کنید!

بحث هاست و دامین

حسین ارشادی سیسی
1394/03/27 00
لینک مستقیم
با سلام و عرض خسته نباشید میخواستم بدونم که آیا استفاده از سرور اختصاصی ضرورت دارد یا خیر اصلا میشود در ابتدا هاست گرفت و بعد به سرور انتقال داد یا خیر؟؟
با تشکر

برای پاسخ به تاپیک، ابتدا باید وارد سیستم شوید

هومان هرمزدی
1394/03/28 01
لینک مستقیم

به نظر من استفاده از سرور اختصاصی تقریبا هیچ تفاوتی ایجاد نمیکنه...

سرور اختصاصی و مجازی بیشتر برای وبسایتهای دانلود و یا شرکتی های عظیم با فایل های حساس هستش

سرور مجازی بیشتر برای سایتهای فیلم و دانلود هستش که میخوان بدون دانلود و اپلود فایل اون فایل رو از حالت زیپ خارج کنند و دوباره با نام و پسورد خودشون زیپ کنند یا برای فیلم زیر نویس بذارن

و سرور اختصاصی برای شرکتهایی مطرح میشه که میترسن امنیت پایین سرویس های عمومی موجب انتشار عمومی فایل ها و پرونده هاشون بشه

نقل قول 
احسان فهامی
1394/04/02 00
لینک مستقیم

سلام

خب من میخوام الان یه سایت درست کنم که میخوام فایل صوتی یا تصویری هفته ای یک بار در سایتم بگذارم و همچنین مطالبی رو برای دیدن بازدیدکنندگان با این موارد بنظرتون من چه هاستی رو انتخاب کنم؟ اگر با ارزانترین شروع کنم بهتر نیست؟

تاثیری هم بر روی رتبم تو گوگل داره، هاست؟

نقل قول 
مدیر وب
1394/04/03 00
لینک مستقیم

با سلام دوست عزیز

شما در ابتدای کار از هاست های اشتراکی استفاده کنید تا وقتی سرور هشدار داد هاست را ارتقاء بدهید.

سرعت سایت هم بر روی رتبه شما در گوگل تاثیر گذار میباشد.

نقل قول 
حمید رضا یافتیان
1394/05/09 00
لینک مستقیم

با سلام

وب سایت من متاسفانه هک شده. هک شدن آن مربوط به ضعف شرکتی است که هاست را از آنجا خریده ام یا قالب که از وردپرس دانلود کردم؟

نقل قول 
حجت سلطان محمدی
1394/05/24 02
لینک مستقیم

سلام خدمت استاد گرامی

چند تا سئوال دز زمینه انتخاب دامین داشتم

1- آیا خوب هست برای جدا کردن کلمات در دامین از نقطه(دات) استفاده کرد؟ یا بهتر است کلمات بصورت پیوسته باشد؟دلیل اینکه شما می گویید از dash در دامین استفاده نشود چیست در صورتیکه بعضی از دامین سایتها به این صورت است؟

2-بهتر است کدام یک از دامنه های ir -com  به عنوان دامنه اصلی باشد؟

3- بهتراست نام دامنه   نام شرکت -نام برند-کلمه کلیدی اصلی یا کلمه ای که نشان دهنده آن کسب و کار باشد؟

4-با توجه به اینکه گوگل فینگلیش راترجمه نمی کند ایا استفاده از کلمات فینگلیش  برای دامین مناسب هست ؟ آیا اینکار مزیتی دارد؟

5- شما برای یک دامین اصلی چند تا دامین فرعی دیگر را مناسب می دانید؟آیا از دید گوگل مزیت محسوب می شود؟آیا بهتر نیست دامنه اصلی مان برندمان باشد و مابقی دامنه ها کلمات کلیدی بصورت فینگلیش یا انگلیسی؟آیا وجود کلمات کلیدی در زیر دامنه خوب هست یا نه؟

6- آیا ثبت دامین با نام فارسی به عنوان subdomain پیشنهاد می شود ؟ برای اینکار  برندمان را بصورت فارسی ثبت کنیم یا کلمه کلیدی پر رقابت یا کلمه ای که بیشتر سرچ می شود؟

7- آیا وجود چند تا subdomain برای یک سایت مهم است ؟ مگر اطلاعات این زیر دامنه ها با دامنه اصلی سایت یکی نیست پس چه فایدهای دارد؟

8- آیا وجود چند تا دامین ( دامنه های فینگلیش -انگلیسی - فارسی)برای یک سایت duplicate  ایجاد نمی کند؟

9- آبا زیر دامنه ها رو باید در تنظیمات هاست به گوگل بگوییم و آنها را دامین اصلی redirect  کنیم؟ 

نقل قول 
ف شکوه
1394/06/19 00
لینک مستقیم

با سلام- من هم دقیقا سوالات اقای سلطان محمدی رو دارم لطفا جواب بدید .ممنون از شما

نقل قول 

1394/07/06 00
لینک مستقیم

با سلام و احترام

در ابتدا به خاطر مطالب آموزنده تان بسیار ممنونم.سایت شما سایت واقعا تکی هست بدون هیچ اغراقی میگم.

میخواستم از شما کمک بخواهم که  دامنه مناسب ،بامحتوا و کوتاهی برای سایت در زمینه آموزش کسب و کار اینترنتی انتخاب کنم.ابزارهای زیادی برای انتخاب دامنه در نت وجود دارد ولی مهم پیشنهاد کلمه کلیدی است که میخواهم هم اصیل باشد و هم کوتاه هم محتواش با موضوع سایتم بخوره هم تو ذهن هر کسی بمونه .میتونید در این زمینه راهنماییم کنید .سایت شما واثعا دامنه اش عالی هم راحت تایپ میشه هم با محتوا هم تو ذهن هر کسی برای بار اول که به سایتتان مراجعه میکنه میمونه .منم دنبال هم چین چیزی هستم  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.اگر امکان دارد پاسخ را به ایمیلم ارسال کنید.

سپاس فراوان از شما.

نقل قول 
ارسال سوال جدید معرفی بخش پرسش و پاسخ

دسته بندی سوالات

محبوبترین سوالات این ماه

1395/12/07

راهنمایی در خصوص ایجاد سایت فروشگاهی در زمینه سوغات و صنایع دستی

1395/12/07

راهنمایی در خصوص ایجاد سایت فروشگاهی در زمینه سوغات و صنایع دستی

محمد محمدی

محمد محمدی

1395/12/10

پیشنهاد شما برای ثبت دامنه com

مهدی شعبانی

Ajax

پربازدیدترین سوالات

پشتیبانی مدیر وب

ثبت درخواست موضوعات آموزشی

حسین ارشادی سیسی

بحث هاست و دامین

پشتیبانی مدیر وب

سوالات متداول در بهینه سازی وب سایت

بهنام عادل

بهنام عادل

1394/11/24

راهنماییی

برترین پاسخ دهندگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید