اپلیکیشن اندروید مدیر وب آماده شد همین الان می توانید آنرا دانلود کنید!

مجوز سوپرمارکت اینترنتی

Payam Payami
1396/02/14 06
لینک مستقیم
با سلام و عرض ادب و با تشکر از مطالب خیلی عالی سایت مدیروب
من میخوام توی شهرستانمون یک سوپرمارکت اینترنتی دایر کنم و سایتش رو طراحی کردم. مشکلم توی بحث مجوزهاست. از مرکز ای نماد پرسیدم برای سوپر مارکت چه مجوزی لازم دارم گفتن اگر کالا ها فروشی کارخانه ای باشن و فله ای نباشند نیاز به مجوز ای نماد هست و مجوزی دیگه ای لازم نیست. ولی من میخواستم میوه و سبزی و لبنیات محلی و شاید گوشت ماهی تازه از دریا هم بفروشم. ای نماد گفت باید از صنف مجوز بگیری. ولی توی صنف میگن برای پروانه کسب نیاز به مغازه داری ولی ما کسب و کارمون اینترنتی هست و صنف اطلاعی نداره دقیقا باید چجوری به ما مجوز بده. دیدم توی سایت ای نماد گفته بود میشه از اتاق اصناف تهران برای کسب و کار اینترنتی مجوز کسب گرفت. آیا باید حضوری مراجعه کنم؟ میشه منو راهنمایی بفرمایید. دقیقا از کجا مجوز بگیرم؟ چون میخام کارم کاملا قانونی باشه تا کسی نتونه سنگ اندازی کنه جلوم.
اگر برای این راهنمایی هزینه ای هم لازمه میپردازم
لطفا بهم بفرمایید کجا دقیقا برم و چجوری مجوز و بعد ای نماد بگیرم. با تشکر

برای پاسخ به تاپیک، ابتدا باید وارد سیستم شوید

فرشاد حسین‌زاده
1396/02/21 00
لینک مستقیم

سلام فقط میخواستم سوال عالی شما دوست عزیز رو کاملتر کنم اصولاً آیا مرجعی هست که در شروع یک کسب و کار اینترنتی تشخیص بده اون کسب و کار به چه مجوزهای قانونی ای برای کارش نیاز داره؟ و راهنمایی های لازم رو به اون ارایه بده؟ شوخی: میتونید کسب و کارتون رو بدون هیچ مجوزی شروع کنید و بعد کم کم بصورت خودکار سر و کله «حق و حساب بگیرها!» پیدا میشه. اینجوری به مرور متوجه میشید به چه مجوزهایی نیاز دارید و وقتتون هم در ابتدای کار کمتر گرفته میشه :)))

نقل قول 
فرشاد بهرام پوری
1396/02/25 01
لینک مستقیم

منبع مجوز فروشگاه اینترنتی انجمن صنفی کسب وکار اینترنتی هستش البته اینماد هم به شما می گوید از کجا باید مجوز بگیرید

نقل قول 
رضا ریخته گر دزفولی
1396/03/08 00
لینک مستقیم

سلام من یه پیشنهاد براتون دارم شما مجوز اینماد رو بگیرید و سپس برای کالاهایی که میخواهید بدون مجوز ای نماد بفروشید یک شماره با یک تلفن توی سایتتون معرفی کنید و بعد از تماس محصول رو به دست مصرف کننده برسونید فوقشم بخوان شماره رو قطع کنن شماره جدید رو میزنی تو سایت  راه های فرار زیاده غیر قانونی هم نیستن تا زمانی که براشون قانون بیاد

نقل قول 
مدیر وب
1396/03/16 00
لینک مستقیم

سلام 

در حال حاضر تعدادی سوپرمارکت راه اندازی شدند که مجوزهاشون رو گرفتند پیشنهاد می کنیم شما هم با همون کالاهایی که نیاز به مجوز ندارند کارتون رو شروع کنید و بعد برای مجوز گرفتن کالاهای دیگه اقدام کنید قطعا روشهایی برای گرفتن مجوز به صورت قانونی هست فقط باید  پیگیری کنید و از وکیل در مورد این زمینه مشورت بگیرید 

نقل قول 
مدیر وب
1396/03/16 00
لینک مستقیم

نقل قول :

فرشاد حسین‌زاده در تاریخ 1396/02/21 - 14:45 گفت :

سلام فقط میخواستم سوال عالی شما دوست عزیز رو کاملتر کنم اصولاً آیا مرجعی هست که در شروع یک کسب و کار اینترنتی تشخیص بده اون کسب و کار به چه مجوزهای قانونی ای برای کارش نیاز داره؟ و راهنمایی های لازم رو به اون ارایه بده؟ شوخی: میتونید کسب و کارتون رو بدون هیچ مجوزی شروع کنید و بعد کم کم بصورت خودکار سر و کله «حق و حساب بگیرها!» پیدا میشه. اینجوری به مرور متوجه میشید به چه مجوزهایی نیاز دارید و وقتتون هم در ابتدای کار کمتر گرفته میشه :)))

پاسخ :

بله وجود داره این مرکز و همون مرکز ساماندهی هست شما به محض اینکه برای ساماندهی اقدام کنید توی مرحله اول سایتتون ثبت می شه وقتی درخواست لگو بکنید دقیقا به شما می گویند که نیاز به چه مجوز هایی دارید و روشهای گرفتن مجوز ها رو هم در اختیارتون می گذارند

نقل قول 
ارسال سوال جدید معرفی بخش پرسش و پاسخ

دسته بندی سوالات

محبوبترین سوالات این ماه

محمد گلزار

محمد گلزار

1396/04/09

فروشگاه مارکت پلیس دیجیتال ایرانی

1396/04/19

بازدید عمومی سایت

بهراد رضاپور

درگاه آنلاین بین المللی

1396/04/18

مدت زمان لازم برای سایت

پربازدیدترین سوالات

پشتیبانی مدیر وب

ثبت درخواست موضوعات آموزشی

حسین ارشادی سیسی

بحث هاست و دامین

پشتیبانی مدیر وب

سوالات متداول در بهینه سازی وب سایت

بهنام عادل

بهنام عادل

1394/11/24

راهنماییی

برترین پاسخ دهندگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید