اپلیکیشن اندروید مدیر وب آماده شد همین الان می توانید آنرا دانلود کنید!

راه اندازی یک سوپر مارکت آنلاین

بهزاد هندآبادی
1395/12/30 00
لینک مستقیم
با درود و خسته نباشید
من قصد راه اندازی یک هایپر مارکت آنلاین در یک شهرستان با 500000 نفر جمعیت را داشتم مقدمات آن فراهم شده بود که یک نفر که بسیار هم ضعیف و با تبلیغات کم یک سوپر مارکت معمولی اینترنتی راه اندازی نمود
تحقیق زیادی انجام دادم و با سرویسهایی که قرار هست ارائه کنم بیش از 70% احتمال موفقیت میدهم
تفاوت من با فرد مورد نظر در موارد زیر خلاصه میشود
1- داشتن تخصص متوسط رو به پایین در زمینه بازاریابی اینترنتی و آشنایی با h t ml
2- نداشتن فروشگاه فیضیکی
3- تولید محتوای تخصصی و نوشتن نقد و بررسی صحیح در رابطه با محصولات
4- داشتن بانک اطلاعاتی بسیار خوب و 100% دقیق از چندین قشر پر درآمد شهرم برای تبلیغات پیامکی
سوال من از شما خوبان:
1- آیا نوشتن نقد و بررسی تخصصی در حوزه سوپر مارکتها و محصولات این چنینی اصلاً میتواند باز خورد مثبتی داشته باشد؟از نظر بنده نداشتن این چنین نقدهایی ضعف است
2- وارد کردن محصولات و نوشتن نقد و بررسی بسیار زمان بر است در چنین بازار و رقابتی صبر کردن برای کامل شدن مثلاً 1000 محصول صحیح است یا خیر میتوان با 200 محصول هم آغازی خوب داشت و روز به روز کالا ها را بروز نمود؟
3- نظر کلی شما نسبت به سوپر مارکتهای آنلاین در شهرستان چیست؟
پیشا پیش از پاسخ شما خوبان متشکرم.

برای پاسخ به تاپیک، ابتدا باید وارد سیستم شوید

فرشاد بهرام پوری
1396/01/01 00
لینک مستقیم
1 - باعث اعتبار بخشیدن به کسب و کار شما میشه 2- با توجه وضعیت تکنولوژی ها و ظهور استارت آپ ها می تونید با ده محصول هم شروع کنید البته اگر نظرسنجی کاملی انجام دادید و مطمئن هستید که سریعا شروع کنید حتی با ده محصول هم که شده 3- بستگی به فرهنگ شهر شما داره آیا براشون خرید از شما مزایای داره مثل ارسال رایگان و دریافت کالا با قیمتی پایین‌تر از فروشگاه های فیزیکی
نقل قول 
ارسال سوال جدید معرفی بخش پرسش و پاسخ

دسته بندی سوالات

محبوبترین سوالات این ماه

محمد محمدی

محمد محمدی

1395/12/10

پیشنهاد شما برای ثبت دامنه com

مهدی شعبانی

Ajax

مهدی شعبانی

php

حسین مختاری

اپلیکشن ثبت اگهی

پربازدیدترین سوالات

پشتیبانی مدیر وب

ثبت درخواست موضوعات آموزشی

حسین ارشادی سیسی

بحث هاست و دامین

پشتیبانی مدیر وب

سوالات متداول در بهینه سازی وب سایت

بهنام عادل

بهنام عادل

1394/11/24

راهنماییی

برترین پاسخ دهندگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید