اپلیکیشن اندروید مدیر وب آماده شد همین الان می توانید آنرا دانلود کنید!

ثبت درخواست موضوعات آموزشی

پشتیبانی مدیر وب
1394/01/26 45
لینک مستقیم
لطفا موضوعاتی که تمایل دارید بیشتر در آن زمینه مطالب آموزشی تهیه شود و توسط مدیر وب ارائه شود را مطرح نمائید

برای پاسخ به تاپیک، ابتدا باید وارد سیستم شوید

محمد شاهرخی
1394/01/27 230
لینک مستقیم

با سلام 

اگه میشه ی لطفی کنید ی دوره کامل اموزش راه اندازی فروشگاه اینترنتی با اپن کارت یا پرستاشاپ  رو برای آموزش بذارید  . 

نقل قول 

1394/01/28 11
لینک مستقیم

با سلام و درود

لطفا آموزش زدن انجمن (فروم) بگذارید .

نقل قول 
محمد براتی
1394/01/29 010
لینک مستقیم

با عرض سلام خدمت جناب آقای منصوری

با عرض تشکر نسبت به ارائه فایل های مفید و همچنین پر محتوا و بعضا رایگان .

از شما درخواست دارم در موضوع برندینگ اینترنتی و  همچنین کارآفرینی اینترنتی آموزش هایی را بر روی سایت قرار بدهید .

همچنین اگر امکان دارد در موضوع انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای سئو سایت و شناخت بازار هدف هم فایلهایی را ارائه بفرمایید .

درخواست دیگری هم از شما داشتم و آن هم معرفی مورد تایید شما در موضوعات فوق میباشد .

با تشکر از شما بابت اهمیت به مدیران وب و مدیر وب !

نقل قول 
حجت سلطان محمدی
1394/01/30 02
لینک مستقیم

با عرض سلام خدمت استاد گرامی منصوری فر

میخواستم اگر ممکن هست در خصوص بازاریابی شبکه های اجتماعی فیس بوک و گوگل پلاس هم مطلب و ویدیو بگذارید و اینکه چگونه میتوان افراد به سایتمان هدایت کرد.

2- در خصوص google analytics نحوه استفاده از آن  و اینکه هر پارامتری در آن نشان دهنده چیست.

3- در خصوص webmaster tools  هم فایل و هم ویدیو بگذارید

با تشکر

سلطان محمدی

نقل قول 

1394/01/30 01
لینک مستقیم

سلام جناب منصوری فرعزیز

از اینکه در حال ارائه محتواهای با ارزش با قیمت های مناسب هستید به شما دوست عزیز تبریک می گویم

و از اینکه به فکر نیاز مدیران وب هستید ، نشان دهنده اینست که شما قصدتان بهترین خدمت به مشتریان عزیزتان است

من هم نظرم مثل جناب سلطان محمدی بر روی آموزش ابزارهای گوگل به شکل 0 تا صد آنست و ایمان دارم که آموزش گوگل آنالیاتیک یک آموزش و محصول عالی در سایت شما خواهد شد

شاد و سر بلند باشید

محمد افلاکی مولف و صاحب اثر نرم افزار رازبیوریتم 4 فصل

www.raze4fasl.com

نقل قول 
محمد زند
1394/02/03 01
لینک مستقیم
با سلام و خسته نباشید خدمت اعضای محترم مدیر وب در مورد کسب و کار اینترنتی سوالی داشتم. آیا برای راه اندازی کار اینترنتی به عنوان مثال فروشگاه اینترنتی باید شرکت به ثبت رساند برای قرارداد بستن با فروشندگان کالا یا نیازی به این کار نیست...! سوال دوم اینکه چطور میشه وارد کنندگان کالا رو پیدا کرد و اعتماد آنها را جلب کرد و نحوه قرارداد بستن با آنها به چه صورت است. با تشکر
نقل قول 
اهورا حق شناس
1394/02/03 00
لینک مستقیم

سلام

میشه در مورد تبلیغات اینترنتی آموزشهای لازم رو بدید؟

چگونگی تبلیغات

چرایی تبلیغات

کجا تبلیغ کردن

نقل قول 
محمد رضا الماسی
1394/02/09 01
لینک مستقیم

نقل قول :

اهورا حق شناس در تاریخ 1394/02/03 - 22:51 گفت :

سلام

میشه در مورد تبلیغات اینترنتی آموزشهای لازم رو بدید؟

چگونگی تبلیغات

چرایی تبلیغات

کجا تبلیغ کردن

پاسخ :

نقل قول 

1394/02/14 01
لینک مستقیم

با سلام و عرض ادب حضور استاد گرامی جناب آقای مهران فر

لطفا در صورت امکان در مورد امنیت سایت و مشکلاتی احتمالی که شاید پس از پیاده سازی وبسایت برای ما تازه کارها پیش بیاد هم مطالبی رو ارائه بفرمایید. و یک خواهش، امکان نداره که مطالب اعضای طلایی سایت رو به صورت یه پکیج کامل ارائه کنید درست مثل ایمیل مارکتینگ لطفا؟

نقل قول 
سید محمد نوش ابادی
1394/02/14 01
لینک مستقیم

سلام و عرض ادب 

لطفا در صورتی که فایل های آموزش کار کردن با وورد پرس تکمیل نشده لطفا تکمیل نمائید  

با سپاس بی گران

نقل قول 
iman azadmehr
1394/02/31 01
لینک مستقیم

با سلام و عرض خسته نباشید

لطفا توضیحاتی مبنی بر اینکه چگونه سایت های تخفیف گروهی در مورد کالا یا خدماتی که بر روی سایت قرار میدهند با ارائه دهنده آن مذاکره و توافق حاصل میکنند؟ اصولا چه درصد ی برای صاحب کالا و خود در نظر میگیرند

سپاسگذارم

نقل قول 
مدیر وب
1394/03/06 00
لینک مستقیم

سلام آقای آزاد

لطفا ویدئوهای کسب و کار اینترنتی را مشاهده فرمایید.

نقل قول 
مدیر وب
1394/03/06 00
لینک مستقیم

سلام جناب آقای قادری

در ویدئوهای راه اندازی کسب و کار اینترنتی آموزش داده شده است لطفا مشاهده کنید.

نقل قول 
حسن صادقی
1394/03/06 00
لینک مستقیم

با سلام.

اگه میشه بشتر در مورد آپدیت های گوگل و الگوریتم هاش بگید خیلی ممنون.

نقل قول 
iman azadmehr
1394/03/10 00
لینک مستقیم

نقل قول :

مدیر وب سایت در تاریخ 1394/03/06 - 15:12 گفت :

سلام آقای آزاد

لطفا ویدئوهای کسب و کار اینترنتی را مشاهده فرمایید.

پاسخ :

با تشکر از پاسختون فرموده بودید این آموزش رو در یک پکیج ارائه میدید؟ حدودا چه زمانی عملی میشه؟

نقل قول 
محمد رضا خالصی فر
1394/03/20 00
لینک مستقیم

سلام . خسته نباشید . لطفا ترتیب اثری بدهید تا ما بازار یاب ها بتوانیم محصولات شرکت شما را نیز به فروش برسایم . ariapoushesh3000@gmail.com

نقل قول 
احمدرضا ترجمان
1394/04/01 00
لینک مستقیم

کامی هستم .من به کار تجارت الکترونیک خیلی علاقه دارم.الان مدتی هست که دارم تلاش میکنم که از شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک و توییتر کسب در آمد کنم ولی تا کنون موفق نشدم . آیا شما میتوانید در این راه به من کمک کنید؟

من چند سالی به affiliate marketing کار میکردم ولی بنا به دلایلی از کار تجارت الکترونیک دور ماندم و دوباره تصممیم گرفتم از نو این کار را شروع کنم در مورد فروشکاه های اینترنتی هم اطلاعات کمی دارم .از مساعدت شما خوشحال خواهم شد.
متشکرم.

نقل قول 
مدیر وب
1394/04/03 00
لینک مستقیم

سلام دوست عزیز

شما میتوانید با دنبال کردن ویدئو ها و مقالات آموزش اطلاعاتی در این زمینه کسب کنید.

ما سعی بر این داریم که با این آموزشها راهکارهای مناسبی برای کسب درآمد به شما دوستان ارائه دهیم.

نقل قول 
مدیر وب
1394/04/03 00
لینک مستقیم

سلام دوست عزیز

لطفا جهت اطلاع از شرایط نمایندگی فروش و درخواست نمایندگی  با شرکت تماس بگیرید.

نقل قول 
مریم مومنی
1394/04/08 00
لینک مستقیم

باسلام خدمت استاد گرامی

لطفا در مورد چگونگی ساخت نسخه دیجیتالی از اطلا عات و جزوات وکتابها را اموزش دهید

نقل قول 
کمال تواضعی
1394/04/10 00
لینک مستقیم

سلام و خسته نباشید

از استاد گرامی می خواستم در مورد گوگل ترند صحبت کنند و آیا این سرویس می تواند در تحقیقات بازار کمک کند ؟

نقل قول 
کمال تواضعی
1394/04/10 00
لینک مستقیم

سلام و خسته نباشید

از استاد می خواستم مقابه ای در مورد اینکه اینستاگرام در چه مشاغلی می تواند مفید باشد و در چه مشاغلی نبایستی از آن استفاده کرد صحبت کنند .

نقل قول 
محمد کوروش م
1394/04/11 00
لینک مستقیم

دورو بر شما

آقای مهران فر برای فروشگاه ساز ووکامرس چه افزونه های لازم است .

به طور مثال :افزونه برای مدیریت فروشگاه،افزونه امتیاز د هی ،مقایسه کالا و افزونه سئو در فروشگاه

به گمان خود افزونه ها  به کنار ساخت فروشگاه  هم به کنار همانند ساختمان سازی است که به قول معمارها سفت کاری یه بخشی از ساختمان سازی و داخلی بدتر از سفت                  کاری است  .اگر امکان هست درباره تمامی افزونه ها که لازمه یک فروشگاه است توضیحاتی داده شود .

من شهرستانم  چطوری می تونم با فروشندگان تهرانی هماهنگ کنم  برای خرید و فروش کالا

منتظر جواب شما هستم

موفق و سربلند بلشد

برایتان بهترین ها را آرزو می کنم

m96.mkm@gmail.com

نقل قول 
محمد کوروش م
1394/04/11 00
لینک مستقیم

دورو بر شما

آقای مهران فر برای فروشگاه ساز ووکامرس چه افزونه های لازم است .

به طور مثال :افزونه برای مدیریت فروشگاه،افزونه امتیاز د هی ،مقایسه کالا و افزونه سئو در فروشگاه

به گمان خود افزونه ها  به کنار ساخت فروشگاه  هم به کنار همانند ساختمان سازی است که به قول معمارها سفت کاری یه بخشی از ساختمان سازی و داخلی بدتر از سفت                  کاری است  .اگر امکان هست درباره تمامی افزونه ها که لازمه یک فروشگاه است توضیحاتی داده شود .

من شهرستانم  چطوری می تونم با فروشندگان تهرانی هماهنگ کنم  برای خرید و فروش کالا

منتظر جواب شما هستم

موفق و سربلند بلشد

برایتان بهترین ها را آرزو می کنم

نقل قول 
محمد بابایی
1394/04/15 00
لینک مستقیم

سلام آقای منصوری فر

نماز و روزه تون مورد قبول حق

استاد ، ببخشید یه سوالی هست که خیلی وقته ذهنم رو درگیر کرده

ببنید ، الان توی هر زمینه ای هزاران سایت وجود داره ، که با جستجو توی گوگل با اونها روبرو میشیم

خیلی از سایتهای ایرانی شاید قدمتی چند ساله داشته باشن و پرفروش هم باشن ولی یه دفعه یه سایت نوپا ( که شاید سه ماه از تاسیسش میگذره ) خیلی راحت بین مردم محبوب میشه !

و به حدی که حتی اون فروشگاه که خیلی هم مشهور بود و فروش خوبی داشت از ذهن مردم میره و شاید به مرز ورشکستگی هم برسه ....

واین سایت تازه تاسیس به راحتی جا میوفته !

اول : عذر میخوام بابت اینکه اینهمه داستان گفتم

دوم : واقعا نمیدونستم این موضوع رو چه جوری بیان کنم ، شما استاد هستید ، باید متوجه منظور بنده شده باشید

ازتون خواش میکنم اگه ممکنه در یک فایل آموزش کاملا به این موضوع بپردازید چون بنده اصلا نمیتونم قبول کنم این قضیه رو که طرف با هیچ شروع میکنه و خیلی عالی سایتش محبوب میشه

ولی کسی که با تلاش و گذر زمان زیاد محبوبیتی رو کسب کرده به راحتی از ذهن ها پاک میشه ......

ممنون میشم توضیحاتی در این زمینه داشته باشید

پایدار و مستدام باشید

بدرود

نقل قول 
Omid ghaderi
1394/04/24 01
لینک مستقیم

سلام آقای منصوری فرخدا قوت

ممن localhost ام را با xampp درست کردم اکنون میخوام ایمیل info درست کنم چکار باید بکنم میشه با جزییات بفرمایید متشکرم.

نقل قول 
مهدی عابدینی
1394/04/29 00
لینک مستقیم

سلام اقاب منصوری فر

لطفا یک پکیج اموزشی جامع 0 تا 100 در مورد سئو کردن سایت و قرار گرفتن سایت در رده های بالای گوگل درست کنید. این قدر در این مورد مطالب مختلف در اینترنت است که ادم دچار سردرگمی می شود.

نقل قول 
جمشید اللهویردی پور
1394/05/11 00
لینک مستقیم

سلام.همونطور که دوستمون اشاره کردند خواهشاهرچه سریع یک آموزش جامع و کامل بهینه سازی سایت رو درست کنید.خیلی منتطر چنین آموزشی هستم

نقل قول 
majid mohseni
1394/05/15 00
لینک مستقیم

سلام .. یه درخواست داشتم ... اینکه تو هیچ سایتی ندیدم ... 

اگه میشه درمورد سایت های فروشگاه قالب وبسایت و وبلاگ و سایت هایی که قالب رایگان ارائه میدن رو بزارید ... مقاله هم باشه اشکال نداره ! فقط بزارید ! اخه خیلی مهمه !

نقل قول 
مهدی قادری
1394/05/18 00
لینک مستقیم

سلام جناب منصوری فر

لطفا اگه امکان داره بیشتر راجع به روش pay back توضیح بدید ! خیلی مشتاق شدم بدونم راجع بهش !

یه ایمیل از zoodfood برام اومد که اینکارو توش کرده بود با یه سفارش غذا یه بلیت سینما میداد و 30 درصد وجه رو برمیگردوند !!!!!!

اینا از چه روشی کسب درآمد میکنن ؟؟؟!!! (مدل کسب درآمد اینا چیه ؟؟!!!)

چطور میشه سایتی مخصوص این روش طراحی کرد ؟؟

درضمن از شخص شما و تمام دوستانی که برای این سایت زحمت میکشن تشکر میکنم که واقعا عالی کار کردین !!

نقل قول 
مهرداد کاظمی
1394/05/25 10
لینک مستقیم

نقل قول :

محمد شاهرخی در تاریخ 1394/01/27 - 15:09 گفت :

با سلام 

اگه میشه ی لطفی کنید ی دوره کامل اموزش راه اندازی فروشگاه اینترنتی با اپن کارت یا پرستاشاپ  رو برای آموزش بذارید  . 

پاسخ :

نقل قول 
نیلوفر ح
1394/06/15 01
لینک مستقیم

با سلام آیا شما به کسب درآمد از گوگل ادسنس اعتقاد دارید مطمئنا شما هم تبلیغات خانم مونا افشار برای کسب درآمد از اینترنت در 7روز و کتاب کسب درآمد از گوگل ادسنس را دیده باشید ممکنه بنده رو راهنمایی کنید که آیا ایشون قابل اعتماد هستند؟ چطور میشه به این خانم یا سایت های این چنینی اعتماد کرد؟ من احساس کردم کسب درآمد از گوگل ادسنس باید راحت تر از شروع کسب و کار اینترنتی با ایده خودم باشه برای همین تبلیغات ایشون رو دیدم چند روزی هم صرف خوندن کامل سایتش شد ولی اونا دفتری در ایران ندارند و یک شرکتی رو آدرس میدن که من وقتی سرچ میزنم اصلا اسمش تو نت نیست

آدرس دفتر شرکت نوآور ابتکار آریا در ایران:

تهران، پیچ شمیران، جنب دانشگاه آزاد، ساختمان تنکابن، طبقه 6، واحد 32

یه عده میگن کلاهبرداره! یه عده حرفاشونو تایید میکنن به نظر من شما قابل اعتمادتر هستید میشه از فیلم های آموزشیتون اینو فهمید چرا شما راههای کسب درآمد از گوگل ادسنس رو آموزش نمیدید؟ قبولش دارین اصلا؟ آیا اگر هم اینا راست بگن ایران واقعا اجازه برداشت این پول رو میده؟ یا میگه حرومه یا اتهام دزدی و شرکت های هرمی رو به ما نسبت خواهد داد؟ 

لطفا قفل گذاری و امنیت بیشتر برای کتاب های الکترونیکی یا پی دی اف رو هم آموزش بدید برای امنیت بیشتر و درآمدزایی در نت

نقل قول 
نیلوفر ح
1394/06/17 00
لینک مستقیم

لطفا برای کسانیکه میخواهند تدریس آن لاین داشته باشند نحوه فیلم برداری و استفاده از نرم افزارهایی که اگر اشتباه نکنم اسمارت بورد هست آموزش بدهید منظورم کلا ساختن یک فیلم آموزشی برای فروش هست مثلا همین فیلم هایی که خودتون ضبط میکنید حالا تصور کنید تدریس با نرم افزار که فقط صوتی باشه و صفحه نمایش اسمارت برد یا لب تاب باشه با کیفیت عالی از نظر صدا و تصویر با کمترین هزینه ممکن و نحوه قفل گذاری روی دی وی دی های آموزشی برای امنیت و فروش بالا من یک سایت پرطرفدار در زمینه تدریس آن لاین و برنامه نویسی میشناسم که خیلی دوست دارم بدونم اسم این نرم افزاری که در این فیلم های آموزشی هست چیه؟ همینطور طرز استفاده از اون خیلی جالب هست لطفا به سایتی که معرفی میکنم بروید و خودتون ببینید فیلم های رایگان هم در این سایت وجود داره اگر میشد اینجا براتون میفرستادم من خودم یکی از مشتری های دائم و پروپا قرص این سایت هستم  لطفا این نوع تدریس آن لاین رو آموزش بدیدچطور یک نفر میتونه با این نرم افزار آموزش بده؟ البته بیشتر منظورم نحوه فیلم برداری و ساخت ویدئو با کیفیت بالا با کمترین هزینه میباشد http://faradars.org/

نقل قول 
نیلوفر ح
1394/06/17 00
لینک مستقیم

نحوه ساخت کلیپ 15 ثانیه ای رو هم لطفا آموزش بدید یا سایت هایی که این کار رو انجام میدن معرفی نمایید. با تشکر

نقل قول 
نیلوفر ح
1394/06/17 00
لینک مستقیم

اگر امکانش هست نحوه ایجاد یک ای بوک با امنیت بالا نحوه قفل گذاری رو آموزش بدید بطوریکه کسی دیگر قادر به فروش محصول پی دی اف ما به صورت اینترنتی و فیزیکی (کپی برداری و چاپی) نباشد 

آیا این کار امکان پذیر هست؟ اگر برای دروسی مثل ریاضی این کار انجام بشه این ای بوک ها قابلیت فروش بالا رو دارند؟ یا راه دیگری پیشنهاد میدید؟

نقل قول 
کوروش جمشیدی
1394/06/17 00
لینک مستقیم

سلام خدمت مدیروب

یک سوال داشتم شکلهای اریگامی (کاغذ وتا)راچگونه میتوانیم pdfکنیم ؟اگربرنامه خاصی دارد لطفا راهنمایی بفرمایید .

نقل قول 
علی حسینی
1394/06/23 00
لینک مستقیم

سلام.اول ممنون بابت آموزش های شما

در زمینه ساخت صفحه فرود یا لندینگ پیج مقاله زیاد خوندم و آموزش های تصویری هم زیاد دیدم اما از اونجا که شدیدا به شما اعتماد دارم دوس دارم از تجربیات و آگاهی شما استفاده کنم.اگر ممکنه یک آموزش ویدئویی 0 تا 100 ساخت لندینگ پیج ( با کد نویسی های لازم) تهیه کنید و برای دانلود روی سایت قرار بدید.مطمئنم که استقبال خواهد شد

پیشاپیش از لطفتان سپاس گزارم...

نقل قول 
AHMAD EXPRESS احمد اکسپرس
1394/06/25 00
لینک مستقیم

هاست ابری

ضمن عرض  سلام   اگه امکانش هست  در مورد  هاست ابری یه  توضیحات  و  آموزش هایی رو ارائه  بدین  ممنون میشم از شما

بگین چه فرقی با  هاست های ( اختصاصی - مجازی  - اشتراکی  و ....  )   معمولی داره    از لحاظ  هزینه - امکانات -  کارایی  و ..........     .  

و چه شرکت های معتبری توو ایران هستن که این نوع هاست رو برای صاحبان وب سایت ها  ارائه میدن  و غیره 

و عایا مثلا برای یه تازه کار  این نوع هاست پیشنهاد میشه یا نه ؟

چون من ان شا الله تصمیم دارم سایتم رو که  طراحی کردم روی هاست ابری قرار بدم میخوام اطلاعاتم توو این زمینه بیشتر شه

باز هم تشکر از زحمات شما بزرگواران

نقل قول 
سعید حکیمی نیا
1394/06/29 00
لینک مستقیم

با سلام

لطفا در خصوص قیمت گذاری محصولات توضیح دهید. اینکه قیمت ها رقابتی باشند، کم باشند

همچنین وقتی یک پکیج اموزشی قسمت به قسمت منتشر می شود ایا چند قسمت اول رایگان و سپس پولی شود یا خیر تماما رایگان و در نهایت در یک پکیج با امکانات بیشتری عرضه شود و  یا کلا پولی باشد به جز چند قسمت بعنوان دمو.

باتشکر

نقل قول 
mohamad fallahi
1394/07/09 00
لینک مستقیم

بادرود فراوان..

میخواستم اگه ممکنه درمورد نحوه استفاده از سایت های خارجی و استفاده از ترجمه اونها توی کسب و کار توضیح بدید و اینکه بفرمایید که این کار برای سئوی سایت ضرری نداره..باتشکر.

نقل قول 

1394/07/23 00
لینک مستقیم

سلام

میخاستم خواهش کنم نحوه ساخت جداول  در ورد پرس را برای ارسال کنید

با سپاس

نقل قول 
milad alipour
1394/08/26 00
لینک مستقیم

با درود. لطفا اموزش کامل ساخت یک سیستم مدیریت محتوای فوق حرفه ای مانند ارمانیک را تهیه نمایید. امیدوارم این محصول را در تضاد منافع با شرکت ارمانیک نبینید. من بسیار به چنین محصولی احتیاج دارم. اگر خود را واقعا هم راستا می بینید با منافع مشتری و CRM(Customer Relationship Management). منتظرم تا این محصول تهیه شود.  با تشکر

نقل قول 
ارسال سوال جدید معرفی بخش پرسش و پاسخ

دسته بندی سوالات

محبوبترین سوالات این ماه

omid a

omid a

1396/03/03

راه اندازی فروشگاه اینترنتی کیف

فرشاد حسین‌زاده

مبنای کار سایت‌های مقایسه قیمت

احسان سهرابی مقدم

سیستم های فروشگاه ساز

متین محمدی

متین محمدی

1396/03/21

راه اندازی کسب و کار

پربازدیدترین سوالات

پشتیبانی مدیر وب

ثبت درخواست موضوعات آموزشی

حسین ارشادی سیسی

بحث هاست و دامین

پشتیبانی مدیر وب

سوالات متداول در بهینه سازی وب سایت

بهنام عادل

بهنام عادل

1394/11/24

راهنماییی

برترین پاسخ دهندگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید