اپلیکیشن اندروید مدیر وب آماده شد همین الان می توانید آنرا دانلود کنید!

راهنمایی درباره راه اندازی سایت

amin khosravi
1395/02/02 00
لینک مستقیم
با سلام
خدمت مدیر وب

من قصد راه اندازی یک سایت رو دارم که در یه برنامه های براش دارم . اما در مرحله اول چون یه محصول از یک موبایل رو دارم که خیلی هم معتبره و نمایندگیشم خودم هستم هم فروش و هم خدمات
میخواستم یه سایت باشه که قابلت فروش آنلاین محصولات رو داشته باشه و این محصولات هم که کلا در حال حاظر تعدادشون به ده قلم نمیرسه بفروشم و بتونم خودمون بررسی این اقلام رو انجام بدیم و تو سایت بذاریم. در کنارش مثل بعضی سایتها که از نمایشگاههای یا اتفاقات مهم لحضه لحضه خبر میزارن یا خودشون به اون نمایشگاه میرن و یه گزارش اختصاصی میزارن بتونیم تو سایت به ذاریم البته فعلا مربوط به خود استان خودمون باشه . میخواستم بدونم که با قالبهای آماده کارم راه میوفته یا نه . اما ته دلم میگه سایت برات میگیره بیا از همین اول سایت رو بده برات بنویسن کلا الان موندم ممنون میشم مدیر وب منو راهنمایی کنه

برای پاسخ به تاپیک، ابتدا باید وارد سیستم شوید

ناهید آقایی
1395/05/03 01
لینک مستقیم

با سلام 

من میخوام یه سایت درست کنم با مضمون  آموزش برنامه نویسی اندروید  و  برنامه های آموزشی مرتبط..و قابلیت فروش محصولات    ...خواستم ببینم همچی سایتی میتونه از لحاظ در آمد  مناسب باشه یا نه؟ تو ی ا یران استقبال میشه از چنین سایتی؟ اگه پیشنهادی در این مورد  داشته باشین ممنون میشم...منتظر جواب هستم...

نقل قول 
هومان هرمزدی
1395/09/08 00
لینک مستقیم

نقل قول :

ناهید آقایی در تاریخ 1395/05/03 - 22:08 گفت :

با سلام 

من میخوام یه سایت درست کنم با مضمون  آموزش برنامه نویسی اندروید  و  برنامه های آموزشی مرتبط..و قابلیت فروش محصولات    ...خواستم ببینم همچی سایتی میتونه از لحاظ در آمد  مناسب باشه یا نه؟ تو ی ا یران استقبال میشه از چنین سایتی؟ اگه پیشنهادی در این مورد  داشته باشین ممنون میشم...منتظر جواب هستم...

پاسخ :

آموزش اصولی و بهینه نرم افزارهای مختلف مثل ADM میتونه کارساز باشه و ترافیک خوبی رو جذب کنه. البته فروش نرم افزار این روزها خیلی زیاد شده مخصوصا سایتهای دانلود نرم افزارهای پولی گوگل استور. البته میشه با سئوی خوب مطالب از اونها پیشی گرفت ولی مشکل سابقه بالا و تعداد مطالب زیاد سایتهای قدیمی هستش. متاسفانه تیم کاری در این زمینه رو ندارم وگرنه براش یه پوسته توپ و دامنه توپ تهیه کرده بودم

نقل قول 

1395/09/14 01
لینک مستقیم

سلام خدمت عزیزان مدیروب

من یک ایده خوب دارم که تا به حال ایران نیومده و نیاز به سایت داره ولی نمی دونم از کجا شروع کنم و سرمایه هم ندارم و می ترسم به کسی هم بگم به نظرتون باید چی  کار کنم اگه به کسی بگم و کمک بخوام سوء استفاده نمی کنه. و این که یک گروه اگه بخوام تشکیل بدم از کجا باید پیدا کنم. جیمیلم:mehran07saba@gmail.com

نقل قول 
ارسال سوال جدید معرفی بخش پرسش و پاسخ

دسته بندی سوالات

محبوبترین سوالات این ماه

محمد محمدی

محمد محمدی

1395/12/10

پیشنهاد شما برای ثبت دامنه com

مهدی شعبانی

Ajax

مهدی شعبانی

php

حسین مختاری

اپلیکشن ثبت اگهی

پربازدیدترین سوالات

پشتیبانی مدیر وب

ثبت درخواست موضوعات آموزشی

حسین ارشادی سیسی

بحث هاست و دامین

پشتیبانی مدیر وب

سوالات متداول در بهینه سازی وب سایت

بهنام عادل

بهنام عادل

1394/11/24

راهنماییی

برترین پاسخ دهندگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید