اپلیکیشن اندروید مدیر وب آماده شد همین الان می توانید آنرا دانلود کنید!

راهنماییی

بهنام عادل
1394/11/24 20
لینک مستقیم
سلام وقت بخیر یه سوال داشتم شما در فایل صوتی فرمودید بی اجازه به کسی ایمیل نفرستید گوگل اسپم می کنه،پس منه بد بخت چه جوری محصولمو تبلیغ کنم؟

برای پاسخ به تاپیک، ابتدا باید وارد سیستم شوید

saman gharibi
1394/12/07 20
لینک مستقیم

باسلام از شما محصول 0 تا 100 طراحی سایت رو خریداری کردم و عضو طلایی سایت شما هستم من طبق آموزش پیش رفتم ولی مشکلی دارم که نمیدونم چکار کنم محصول انتخاب میشه ولی هرکار میکنم وارد صفحه بانک برای پرداخت پول نمیشه لطفاً مرا راهنمایی کنید خواهش میکنم

نقل قول 
Omid ghaderi
1395/02/09 21
لینک مستقیم

با سلام 

در قسمت مدیریت محتوای وردپرس سایتی که  میسازم به ویرایش فهرستها نمیره و ارور توتال مموری میده  و با پیگیری از پشتیبانی هاست وب سایتم اینطور پاسخ میدهند: 

(مقدار مموری مورد نیاز برای اسکریپت شما بیشتر از مموری است که به هر اسکریپت اختصاص داده شده است) 

ممنون میشم راه حل مشکل مطرح شده مرا بیابید%

با سپاس

نقل قول 

1395/05/12 30
لینک مستقیم

با سلام و خسته نباشید به کلیه عوامل و کارشناسان سایت مدیر وب وآقای مهندس مهران منصوری فر عزیز،1: میخواستم فرق گوگل ادسنس با فروشگاه اینترنتی را برایم همراه با مزایا و معایب هرکدام به طور کامل شرح دهیدو کدام یک بهتر است و شما کدام یک را پیشنهاد میکنید و هزینه راه اندازی کدامش کمتر است؟،2 :میخواستم درمورد لوازم التحریر فروشگاه اینترنتی بزنم نظر شما چیه در این مورد و هزینه راه اندازی پشتیبانی تمام سال از این فروشگاه رو چطور ارزیابی میکنید و موفق شدن در بین هزاران سایت ایرانی خیلی سخت نیست به نظرشما؟

3: ضمنا من نمیخوام مثل سایت دیجی کالا موفق بشم من دنبال درآمدی  ثابت بین حداقل 10تا 20 میلیون و حداکثر 90 تا 100 میلیون تومان در ماه هستم .4: بعد از چند ماه میشه انتظار داشت حداقل 10 میلیونی درآمد داشت تا دلسرد نشده به این کار ادامه داد

و درآخر بنده دانشجویی کارشناسی نرم افزار هستم و درحال تحصیل هستم و با کارگری هزینه تحصیلم رو در میارم میشه به این کار وارد شد و موفق شد؟

ضمنا من حدود یک ماه هست که با سایت شما آشنا شدم و در این مدت تمامی فایل های رایگان شمارو دانلود کرده و دیدم و از سخنان ارزشمند شما بهرمند شدم.

امید دارم که با مشاوره دقیق و درست شما بتونم در این راه موفق شده و دعا گوی شما عزیزان زحمت کش باشم.

منتظر جوابیه کامل شما در ایمیلم هستم.

باتشکرفراوان از همه عوامل مدیر سایت

نقل قول 
حمزه ارکیا
1395/09/04 00
لینک مستقیم

سلام
به همه دوستان گلم 

من یه سئوال داشتم  ممنون میشم پاسخ من را بدهید:

من برای دسته بندی موضوعات با مشکل مواجه شده ام دو روش کلی در ذهنم دارم اما نمی دانم کدام روش بهتر است 

1. دسته بندی بر اساس رشته : آموزش کامپیوتر ، آموزش هنر ، آموزش پزشکی و...
بعد در زیر دسته ها : مثلا در آموزش کامپیوتر : برنامه نویسی ، سیستم عامل و... 
که بعد می توان در هر زیر دسته کتاب ، مقاله ، ویدیو و... قرار داد

2. دسته بندی بر اساس نوع فایل : کتاب ، مقاله ، ویدیو و...
بعد زیر دسته ها : کامپیوتر ، هنر ، پزشکی و...

لطفا اگر به نظر شما دسته بندی 1 درست است این مطلب را لایک و اگر دسته بندی 2 درست است این مطلب را دیس لایک نمایید

با تشکر فراوان از همکاری صمیمانه شما دوستان گلم

نقل قول 
ارسال سوال جدید معرفی بخش پرسش و پاسخ

دسته بندی سوالات

محبوبترین سوالات این ماه

omid a

omid a

1396/03/03

راه اندازی فروشگاه اینترنتی کیف

فرشاد حسین‌زاده

مبنای کار سایت‌های مقایسه قیمت

احسان سهرابی مقدم

سیستم های فروشگاه ساز

متین محمدی

متین محمدی

1396/03/21

راه اندازی کسب و کار

پربازدیدترین سوالات

پشتیبانی مدیر وب

ثبت درخواست موضوعات آموزشی

حسین ارشادی سیسی

بحث هاست و دامین

پشتیبانی مدیر وب

سوالات متداول در بهینه سازی وب سایت

بهنام عادل

بهنام عادل

1394/11/24

راهنماییی

برترین پاسخ دهندگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید