این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

* نام شما:
* آدرس ایمیل دوست خود را بنویسید:

اطلاعات شما نزد مدیر وب کاملا محفوظ می باشد

بازاریابی اینترنتی

سوالات در زمینه بازاریابی اینترنتی

لطفا سوالات خود در زمینه بازاریابی اینترنتی را در این تاپیک مطرح نمائید ...
مشاهده تاپیک

فروش محصولات قابل دانلود و قیمت گذاری صحیح

سلام
سوال من درباره ی قیمت گذاری برای فروش محصولات قابل دانلود (دیجیتالی) مانند کتاب الکترونیک/ مجله پی دی اف/کارهای گرافیکی مثل عکس هست. قیمت گذاری این محصولات رو باید با توجه به چه فاکتورهایی انجام بدهیم. آن هم با توجه به اینکه احتمال انتشار محصولات بعد از خرید توسط بعضی از خریداران وجود دارد. برای داشتن یک درآمد مناسب باید چه قیمتی بر روی محصولاتمان قرار بدهیم که یک درآمد معقول ...
مشاهده تاپیک

سلام دوست عزیز قیمت گذاری با سعی و خطا بدست می آید. در شروع ارزش گذاری قیمتی برای محصول خود انتخاب کنید و با توجه به فروش آن قیمت ها را تغییر دهید. ...
مشاهده تاپیک

برای ایجاد تاپیک جدید، ابتدا باید وارد سیستم شوید

كپی برداری از مطالب مدیر وب در وب سایت ها و وبلاگ ها به صورت متن کامل یا بخشی از آن از نظر قانونی و شرعی حرام بوده و مدیر وب هیچگونه رضایتی در این مورد ندارد.

وب سایت مدیروب حق استفاده از محصولات را تنها به کسانی می دهد که نسخه اصلی را تهیه و بابت آن پرداخت نموده اند و این افراد اجازه استفاده گروهی این محصولات و یا فروش به هر طریقی (از جمله خرید گروهی) را نخواهند داشت.

خرید، دانلود و استفاده از کلیه نسخه های کپی شده از لحاظ قانونی و شرعی حرام می باشند.

در صورتیکه تاکنون از نسخه کپی شده ای استفاده نموده اید،‌جهت کسب رضایت صاحب اثر می توانید هزینه آن را از طریق صفحه پرداخت به حساب برای آقای منصوری فر واریز نمایید.