این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

* نام شما:
* آدرس ایمیل دوست خود را بنویسید:

اطلاعات شما نزد مدیر وب کاملا محفوظ می باشد

 شبکه های اجتماعی خود را اتوماتیک کنید print send-to-friend

شبکه های اجتماعی خود را اتوماتیک کنید

چکیده :

بروز رسانی شبکه های اجتماعی می تواند هر روز حداقل 1 ساعت از زمان شما را به خود اختصاص دهد، حال اگر دیگر نیازی نباشد این زمان را صرف کنید می توانید هر روز یک ساعت بیشتر به کارهای مهم دیگر بپردازید.

۱۳۹۵/۰۳/۲۸ ۲

ابزارهای آنلاین بسیاری وجود دارد که می توانید از طریق آن شبکه اجتماعی خود را به روز رسانی کنید که اکثر آنها رایگان نیستند اما با استفاده از انها می تواند در هزینه ها و زمان خود صرفه جویی کنید.

در این فایل آموزشی یک ابزار رایگان برای بروز رسانی اتوماتیک شبکه های اجتماعی معرفی شده است که می توانید بدون محدودیت و بدون نیاز به تغییر آی پی خود همه شبکه های اجتماعی خود را با یک کلیک در ان بروز رسانی کنید.

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 2

کلمات کلیدی :
مهران منصوری فر
نویسنده : مهران منصوری فر

کارشناس فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیک هستم، از سال 85 در زمینه فروش آنلاین فعالیت می کنم و چندین فروشگاه موفق را پیاده سازی کرده ام. همچنین در زمینه راه اندازی کسب و کار اینترنتی و طراحی وب سایت های تجاری نیز تجربه دارم. اکنون به مشاوره در زمینه طراحی و پیاده سازی تجارت های آنلاین و آموزش های تخصصی در زمینه مدیریت وب سایت از طریق مدیر وب مشغول هستم.

فیس بوک گوگل پلاس اینستاگرام لینکدین ایمیل مشاهده رزومه کامل

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از محصولات زیر نیز استقبال کرده اند

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

مصطفی محمودزاده:
۱۳۹۵/۰۳/۳۰
0upvote

لینک ها کووووو؟!!!پاسخ

مدیر وب پاسخ داده:
۱۳۹۵/۰۴/۰۱
0upvote

سلام

اضافه شد

پاسخ

كپی برداری از مطالب مدیر وب در وب سایت ها و وبلاگ ها به صورت متن کامل یا بخشی از آن از نظر قانونی و شرعی حرام بوده و مدیر وب هیچگونه رضایتی در این مورد ندارد.

وب سایت مدیروب حق استفاده از محصولات را تنها به کسانی می دهد که نسخه اصلی را تهیه و بابت آن پرداخت نموده اند و این افراد اجازه استفاده گروهی این محصولات و یا فروش به هر طریقی (از جمله خرید گروهی) را نخواهند داشت.

خرید، دانلود و استفاده از کلیه نسخه های کپی شده از لحاظ قانونی و شرعی حرام می باشند.

در صورتیکه تاکنون از نسخه کپی شده ای استفاده نموده اید،‌جهت کسب رضایت صاحب اثر می توانید هزینه آن را از طریق صفحه پرداخت به حساب برای آقای منصوری فر واریز نمایید.