این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

* نام شما:
* آدرس ایمیل دوست خود را بنویسید:

اطلاعات شما نزد مدیر وب کاملا محفوظ می باشد

عضویت ویژه طلائی

شرایط و قوانین عضویت طلایی در سایت مدیر وب

با عضویت طلایی می توانید به فایل های بخش طلایی دسترسی داشته باشید، برای اینکه بتوانید در مدیر وب عضو طلایی بشوید ابتدا باید در سایت عضو شده و سپس عضویت خود را ارتقا دهید. شما با خرید هر یک از پکیج های عضویت طلایی می توانید به این بخش دسترسی داشته باشید.

 

پکیج های عضویت طلایی محدودیت زمانی نداشته و بر اساس میزان استقاده شما از این بخش محاسبه می گردد. به عنوان مثال اگر شما بسته 5 دانلودی را خریداری نمائید می توانید 5 فایل از میان فایل های طلایی را انتخاب و دانلود کنید، شایان ذکر است که محدودیت زمانی برای دانلود فایل ها وجود ندارد و شما می توانید هر زمان که نیاز داشتید اقدام به دانلود فایل مورد نظراتان کنید.

 

پس از دانلود هر فایل 1 اعتبار از حساب شما کسر می گردد و آن فایل به پنل کاربری تان برای همیشه اضافه خواهد شد، در صورتی که در دفعه اول موفق به دانلود فایل نشدید می توانید هر زمان که تمایل داشتید مجدد اقدام به دانلود آن فایل نمائید، اما فقط 1 بار برای هر فایل از اعتبار شما کسر خواهد شد.

 

آشنایی با بخش اعضای طلایی و تخفیف های ویژه

 

تخفیف های ویژه و فایل های هدیه

شما با خرید پکیج های بزرگتر می توانید فایل های هدیه بیشتر دریافت کنید، به عنوان مثال شما با خرید پکیج 50 دانلودی اعضای طلایی می توانید 50+10 فایل طلایی یعنی 60 فایل از بخش اعضای طلایی دانلود نمائید.

همچنین با خرید هر پکیج عضویت طلایی شما می توانید با تمدید سریع آن پس از دانلود آخرین فایل سطح عضویت طلایی خود را ارتقا دهید و تخفیف های درصدی تصاعدی دریافت کنید.

 

  • عضویت طلایی سطح یک: پس از دانلود آخرین فایل هر پکیجی که خریداری کرده اید (مثلا فایل پنجم پکیج 5 تایی) اگر در مدت یک هفته مجدد عضویت طلایی خود را تمدید نمائید شامل 10% تخفیف در مبلغ تمدید خواهید شد.
  • عضویت طلایی سطح دو: اکنون اگر برای بار دوم پس از دانلود آخرین فایل پکیجی که خریداری کردید در مدت یک هفته مجدد اقدام به تمدید عضویت طلایی خود کنید شامل 20% تخفیف خواهید شد.
  • عضویت طلایی سطح سه: همچنین اگر برای بار سوم پس از دانلود آخرین فایل پکیجی که خریداری کردید در مدت یک هفته مجدد اقدام به تمدید عضویت طلایی خود کنید شامل 30% تخفیف خواهید شد. پس از این هر زمان که آخرین فایل عضویت طلایی خود را دانلود نمائید با تمدید مجدد آن در کمتر از 1 هفته می توانید از تخفیف 30% بهره مند شوید.

 

برای عضویت طلایی در سایت ابتدا از اینجا ثبت نام کنید و اگر قبلا ثبت نام کرده اید از اینجا وارد سایت شوید و سپس عضویت خود را از همین صفحه طلایی کنید

كپی برداری از مطالب مدیر وب در وب سایت ها و وبلاگ ها به صورت متن کامل یا بخشی از آن از نظر قانونی و شرعی حرام بوده و مدیر وب هیچگونه رضایتی در این مورد ندارد.

وب سایت مدیروب حق استفاده از محصولات را تنها به کسانی می دهد که نسخه اصلی را تهیه و بابت آن پرداخت نموده اند و این افراد اجازه استفاده گروهی این محصولات و یا فروش به هر طریقی (از جمله خرید گروهی) را نخواهند داشت.

خرید، دانلود و استفاده از کلیه نسخه های کپی شده از لحاظ قانونی و شرعی حرام می باشند.

در صورتیکه تاکنون از نسخه کپی شده ای استفاده نموده اید،‌جهت کسب رضایت صاحب اثر می توانید هزینه آن را از طریق صفحه پرداخت به حساب برای آقای منصوری فر واریز نمایید.